Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Tanulási nehèzsèg vagy figyele...

Tanulási nehèzsèg vagy figyelemetlen?

Figyelt kérdés

3. Osztályos kislányom tanára jelezte hogy a gyermekem egyáltalán nem figyel vagyis testileg ott van nézi őt de mintha még se ott lenne .Ez a probléma első osztálytól fent áll viszont van hogy jó napjai vannak és valóban figyel 4-5 tanuló elvétve van 3 As átlagban minden tantárgyból 4.3-4.5 re áll.

A gyermek azt mondja hogy figyel csak lassan érti meg amit a tanár mond így amikor kérdezi nem mindig tud felelni.

Mit tudnék tenni? Hová forduljak segítségért?

Válaszokat előre is köszönöm!


2022. ápr. 12. 01:42
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
Orvoshoz.
2022. ápr. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
66%

Ez manapság gyakori jelenség a kisiskolások körében.

Nem használ túl sokat elektronikai eszközöket?

2022. ápr. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem napi egy órát használja a telefont
2022. ápr. 15. 05:29
 4/4 anonim ***** válasza:
2-es, független az elektrikus eszközöktől. Én is ilyen voltam pedig én a 90-es években voltam gyerek. Lehet, hogy elábrándozik. Elkalandozik a figyelme. Neked azt mondja, hogy figyel, csak hagyd már végre békén. Azt figyeld meg, hogy minden tantárgynál vagy csak egyes targyaknál. Szerintem szimplán csak nem érdekli.
2022. ápr. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!