Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Tanszerlista - első osztály?...

Tanszerlista - első osztály? Mikor kapjuk meg?

Figyelt kérdés

Még beiratkozásnál mondták, hogy valamikor a nyár folyamán lesz egy szülői értekezlet, ott elmondják a legfontosabb dolgokat az évkezdéssel kapcsolatban, de még nincs meg a dátum sem…


Augusztusban alig leszünk itthon, jó lenne már vásárolni, de felesleges dolgokat nem akarok.


Nálatok már meg van a lista?


2022. júl. 17. 15:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
Hívd fel a sulit?
2022. júl. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
68%

Nekünk igen, egy listát küldtek e-mailben már.


De olyan részleteket, hogy mikor lesz első szülői, melyik osztályba kerül stb még nem tudunk.

2022. júl. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
75%

Igen, még június közepén megtartották az első szülőit és megkaptuk a listát. Igaz, még nem vettem meg.

Amit én nem tudok, hogy tankönyosztás mikor lesz. Jó lenne, ha legalább lenne egy hétvége befedni. Hétköznap nem megy

2022. júl. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
73%
Mi is már májusban megkaptuk emailben a listát, a könyveket pedig tanítás első napján kapjuk. Eredetileg előbb szokott lenni. De most a 7-8. osztály épp Erdélyben lesz, így csúszik a könyv osztás.
2022. júl. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Hűha, nálunk június közepén tartottak egy szülőit, mindent elmondtak, és megkaptuk a listát is.


De a városban a másik suliban csak augusztus utolsó napjaiban lesz szülöi, akkor kapnak csak listátvis :(

2022. júl. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszönöm szépen, hogy írtatok.


Én is úgy gondoltam, hogy nem az utolsó napokban kellene megadni a listát/szülőit tartani. Nálunk semmi nem volt még…

2022. júl. 17. 18:30
 7/14 anonim ***** válasza:
72%

2 éve a nagynak valamikor júliusban elküldték e-mailben, aztán szept. 1-én szülőin még mondott dolgokat az of, úgyhogy lehetett megint vásárolni...

Idén a kicsi már áprilisban megkapta a listát amikor az of. meglátogatta őket az oviban, május végén volt egy teljesen felesleges szülői ahol elmondta, hogy majd szept. 1-én a szülőin elmondja, hogy mi kell... 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

2022. júl. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Uh, szuper kilátások.

Arra számolok, hogy majd tanév elején kiderül még egy két dolog, amire mégis szükség van, de nem akkor szeretnénk megvenni az egészet..,

2022. júl. 17. 18:44
 9/14 anonim ***** válasza:
Szia. Az én lányom tavaly ment elsőbe. A listát csak augusztus közepén küldték el és szülői is csak augusztus legvégén volt. Én is szerettem volna előre vásárolni, úgyhogy megnéztem az iskola honlapját és fent volt rajta a korábbi taneszközlista. Igaz, nem a mi tanítónké, de a lényeg kb. ugyanaz volt rajta, mint utólag kiderült. Ha előre akarsz készülni, esetleg próbáld meg így. Amennyire meg tudom ítélni, 90 százalékban ugyanazokat kérik. Ja és én a neten rendeltem a cuccokat, sokkal jobb áron jutottam hozzá 🙂
2022. júl. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Nincs fent sajnos, szoktam nézni.

Melyik oldalról rendeltél?

2022. júl. 18. 05:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!