Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Milyen megoldás van kapcsolatt...

Milyen megoldás van kapcsolattartásra ha a gyerek egyedül megy haza iskolából?

Figyelt kérdés

Alsós.

Ha túlóráznom kell, egyedül kellene haza járnia, nem megbízható.

Van olyan telefonos csomag, hogy csak segélyhívás lehessen kimenő, meg anya?

(Képes lenne bármit bárkit hívogatni, milliós tel.számlát csinálni másképp)


Vagy egy okosóra biztonságos megoldás lenne? Pl nem merül le délutánra, nem fagy le, nem megy el a vonal stb?

Azon telefonra tudna üzenni, hívni? Tűzoltót kihívni?



2022. okt. 17. 06:57
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
93%
Egyértelműen nem jár egyedül haza egy nem megbízható gyerek, nem is értem, hogy merül fel maga a kérdés.
2022. okt. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
94%

Egy nem megbízható gyerek hogy hivna tűzoltót...?

Szerintem is feltöltőkártyás telefon minimális penzzel, azt hiszem, evente 1x kell tölteni, hogy ne vegyék el a számot.

2022. okt. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

Egy telefon nem fogja megvédeni attól hogy elmászkáljon mindenféle nagyobb haverral és egy nyomkövető is csak téged tájékoztat hogy bizony nem otthon ül. Ha akarja meg benthagyja a suliban, mondván hogy ezt is elfelejtettem.


Én is a szittert javaslom abból a pénzből amit a kütyükre költenél.

2022. okt. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
85%
9-es: valószínűleg azért kéne tűzoltót hívni mert egyedül lenne otthon miután hazaért és esetleg felgyújthat valamit.
2022. okt. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
93%
Nem tudom hol dolgozolde nem játszik hogy munkaidő után a munkahelyedre megy át? Az ilyet a főnökök is meg szokták engedni.
2022. okt. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
93%
Nem megbízható gyerek nem jár egyedül haza.
2022. okt. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
35%

Szerintem meg kellene inkább nevelni.


Az enyémek 2.as koruk óta egyedül járnak haza (most 7 és 9.esek). Es nem 2 utcára egy kis faluban, hanem varosban, közepesen forgalmas helyen. Elég gáz, ha ennyire nem bízol meg benne.


Egyebként okosóra, de ez nem az olcsó kategória és max a tartózkodási helyét látod. Vagy egy feltöltős telefon, de ha hivogatna mindenkit, én abban sem lennék biztos, hogy téged az adott pillanatban felhívna, mivel nem tudja ezek szerint mire való. Ismét csak nevelés...


Egyébként én inkább fizetnék valakinek, hogy hozza el ha már ilyen a helyzet.

2022. okt. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem megbízható? Ez miben nyilvánul meg? Volt már hogy elakart csatangolni? Ne járjon egyedül!
2022. okt. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
69%

17es


Ne légy ilyen előítéletes. Nem minden gyermek olyan talpra esett mint a tied. És ez nem baj.


Én is egyedül közlekedtem, és a férjem előző házasságából született lánya úgy nézett ki soha nem fog arra megéri hogy egyedül közlekedjen. 8.osztalyos korára lett fejben ehhez érett, most meg látszik hogy ő egy megfontolt felnőtt lesz, és csak akkor csinál valamit ha biztos benne, hogy menni fog neki. Okos, jó tanuló.


A fiam elsős , de annyira szélvész álmodozó jóhiszemű barátságos nyitott hogy 1-2 év múlva sem fogom egyedül elengedni sehova.


A szomszéd 2 lánya meg szintén alsós és boltot lerendeznek egyedül, suli oda vissza.


Mások vagyunk, el kell fogadni

2022. okt. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
81%

Ha még annyira se tartod megbízhatónak, hogy olyan telefont adj a kezében, amiről hívni lehet, mert milliós telefonszámlát csinálna, akkor mit akarsz?


Én 1. osztályban már a kezdetektől egyedül mentem haza telefon nélkül. 1. osztály utánni nyáron kaptam saját telefont.


Nála ez a leírtakból nagyon nem működik. Sőt, mi van ha teszel rá gps-es okosórát, hogy lásd, hogy merre van, de leveszi?

2022. okt. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!