Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Van olyan iskola ahova nem...

Van olyan iskola ahova nem lehet bekerüni ADHD-val,sni-vel, egyéb más figyelemzavarral,enyhe fogyatékossággal(testi és/vagy értelmi),diszlexiával,diszgráfiával vagy diszkalkuliával vagy egyéb más ilyesmi gondal?

Figyelt kérdés

2023. márc. 25. 18:35
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

"Az egész helyzet kaki. Normális suliban a legjobb az élet. Nem kell SNI az integrálható gyerekeknek, nem maradnak le semmilyen szuper fejlesztésről."

Ez pont így van, én is mindenkinek ezt mondom.

"nem is értem miért nem kértetek másodvéleményt."

Én meg azt nem értem, hogy pár mondatból miért ítélkezel mások élete felett.

Én 3 éves korától hordom mindenfelé, a városban már minden szakinál voltunk.

Én sem értek azzal egyet, ha valaki alapból elítéli a gyógyszert, és majd diétáztatja a gyereket. De ahogy már írtam, nem jön be mindenkinek. Nem mi vagyunk az egyetlenek, akiknek nem jött be.

Egyébként én levetettem az sni-t a gyerekről, pont a leírtak miatt.

Tudom, hogy nincsenek képben a Szakértőiben, össze-vissza beszélnek, fogalmuk sincs mi bajuk a gyerekeknek. Az enyém volt már autista, volt már beszédfogyatékos, adhd-s, most újabban diszlexiás.

Börtönbe nem fog kerülni, attól ne félj, pontosan tudja mi a helyes és mi nem. Csak éppen borzasztóan unatkozik a tanórákon, és mindig kitalál valamit, hogy feldobja. A tanárok meg ezt nem igazán értékelik.

2023. ápr. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!