Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Szülőként nem kap el fojtogató...

Szülőként nem kap el fojtogató nyomasztó érzés mikor ebbe az egész oktatás ügybe belegondolsz?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 27. 12:50
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
50%
Nem, megteszem amit meg tudok,hogy a gyetekeim megfelelő szinvonalú oktatást kapjanak, és segítem Őket,hogy elérjék a céljaikat. Semmi ertlme azon görcsölni,hogy mennyire rossz vagy mennyi negatív dolog van, mert attól nem lesz jobb.
2023. ápr. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
49%

Engem elkeserít, pedig csak 2 hónapos a fiam, tehát nem ma lesz aktuális, viszont addigra sem lesz jobb, sőt.

Mi elég közel lakunk az osztrák határhoz, én ottani iskolába szeretném járatni majd. Ingázva sem lenne vészes.

2023. ápr. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
77%

Engem nem az oktatás keserít el. Van egy alapműveltségem, szabadidőmben rengeteget olvasok. Elég türelmem van és érthetően el tudom magyarázni a dolgokat.

Engem az keserít el, hogy az iskolákban a diákok mit meg nem engednek maguknak és mivel a pedagógusok nem akarnak/tudnak konfrontálódni, a szülők meg sok esetben szarnak bele...

2023. ápr. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
24%
Teljesen egyetértek az 1.válaszolóval. Dehogy fogok ezen görcsölni...
2023. ápr. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
14%
Ma, mikor a világ össz tudásának 99,9 százaléka fél pillanat alatt elérhető neten? Nem. Kicsit sem.
2023. ápr. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
77%
Igenis meg nem is. A saját gyerekeimmel kapcsolatban tudatos vagyok, bár némileg tartok attól, hogy maga az intézményi rendszer nem töri-e meg őket. Sokkal inkább aggaszt, hogy sokan egyáltalán nem törődnek ezzel, így társadalmi szinten eléggé nagy behatása van a totális hülyülésnek.
2023. ápr. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
73%
De, ez az egyik oka annak, hogy nem költöztünk vissza Magyarországra, csak a közelébe. (A másik az egészségügy). És hiába nem ott tanul a gyerekem, követem az oktatással kapcsolatos eseményeket, és minden egyes hírrel egyre szomorúbb vagyok, és azon jár a fejem, hogy mégis mit lehetne tenni.
2023. ápr. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
70%

Nem is lesz itt semmi változás pozitiv irányba, elég elolvasni ezt a pár hozzászólást. Nincs is rá igény.

Engem elborzaszt és tehetetlen az ember. A gyerekeken csapódik le az egész, majd a most még közömbös emberek is megfogják tapasztalni előbb-utóbb.

2023. ápr. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
26%
De, azert dontottem el 16 evesen anno, hogy nem fog a leendo gyerekem Mo.n felnoni. Mindent megtettem, hogy elheto, fejlett felfogasu orszagba koltozzek, es a gyerekem itt jarhasson iskolaba. Mindent egyedul csinaltam, egyedul kuzdottem, de sikerult, nekem ennyit megert a gyerekeim jovoje.
2023. ápr. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
34%
8as mindig magunkban kell először változtatni és változnak a körülmények, magát a körülményeket és másokat nem tudsz megváltoztatni...lehet mérgelődni,aggódni,sztrájkolni,elmenekülni..ha hiszed ha nem
2023. ápr. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!