Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Ha egy hétig beteg a gyerek...

Ha egy hétig beteg a gyerek más sulikban is az van hogy a krétában dugig van azzal minden óra hogy mulasztás hiányzás igazolatlan?

Figyelt kérdés

Már hetfön szóltam hogy lázas torokfájós a kicsi és aztán mikor kiírta az orvos hogy 1 hétig otthon leszünk.

Az igazolást amikor megy majd köv.hétfőn suliba, beviszi.


Erre azt látom a krétában hogy minden egyes napra nagybetűkkel virít de még a különórákon is hogy hiánxzás hiányzás hiányzás

Az értesítésekben mulasztás mulasztás igazolandó.


Aztán hétfőn bevitte az igazolást de csak péntekre van írva hogy igazolt 6 óra. Az elotte levő napok mèg mindig igazolatlannak vannak feltüntetve.

És a krétában hiányzik pl a szerdai nap.


Tehát igy néz most ki:

Nov 13 igazolandó 1 óra

Nov 14 igazolandó 1 óra

Nov 16 igazolandó 6 óra

Szept 14 igazolt 2 óra


És a nov 15 nincs is ott


A gyereknek meg nekem is betegsèg alatt borzalom volt azt látni hogy hiányzás mulasztás igazolatlan.

De még ma se mutatja jól a kréta.


Mindenhol ilyen sz.r a kréta?



nov. 22. 10:34
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
32%
Nem tudom, de én azonnal hívnám az ofőt, hogy mi ez. Lehet, hogy egy triviális hiba, lehet, hogy ő írta el.
nov. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
86%
Hát betegség alatt amíg nincs beadva az igazolás természetes,hogy hiányzás igazolatlan van. Előre senki nem fogja leigazolni a gyereknek a 2 szép szeméért. Ez azért valahol érthető. Viszont itt valamit elírtak,hogy az igazolás után nincs rendesen kitöltve. Biztosan jelezném az ofőnek.
nov. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
97%

Előre igazolni nem tudunk, a legtöbb intézményben viszont naprakészen vezetni kell a hiányzást. Ez azt jelenti, hogy minden nap végén be kell írni minden órára a hiányzást. Gondolom sajnos ezek szerint küldi az értesítőt minden óráról külön, ezt nem látom pedagógusként.

Vannak, akik még csak a hónap végén, egyszerre írják be az igazolásokat mielőtt zár a napló. Tehát nem rögtön aznap, mikor a tanuló beviszi az igazolást. Rengeteg az adminisztrációs terhe a pedagógusoknak, szerintem nem kéne aggódni amiatt, hogy a novemberi még nincs leigzolva, ha vitt is a gyerek papírt. Majd naplózárás előtt beírja mindenkiét egyszerre.

Az is lehet, hogy egy-egy szaktanár nem vezeti naprakészen a naplót, hanem utólag írja be a hiányzásokat. Ekkor lehet az, hogy 1 óra igazolatlan, a többi meg már igazoltnak van jelölve. A hónap végén ezt is javítani szokta az osztályfőnök, nyilván nála van az igazolás, meg látja, hogy a többi aznapi óra már igazolt. Ez azért van, mert a hiányzásokat a szaktanárok külön írják be általában és nem egyszerre adminisztrál minden pedagógus, lehetnek időbeli összecsúszások.

Novemberi naplózárás december első napjaiban lesz - pontosan nem tudom, iskolánként változó, nekünk kb. december 4. lesz - ha aztán sem tűnik el, szólj az ofőnek.

nov. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
92%
Igen, akkor tűnik el, mikor beküldöm az igazolást.
nov. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
Köszönöm 3. Akkor türelemmel várok dec 4 ig kb.
nov. 22. 11:27
 6/35 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is addig jelzi a Kréta, míg az igazolást be nem küldjük. Nem értem, hogy mi ebben a frusztráló...
nov. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
89%

Igen, ez van.

A tanárok szpnak is vele rendesen

nov. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
89%

Nálam tavaly volt ez. Össze vissza írt mutatott mindent a kréta.

Idén épp ezen a héten először beteg a sulisom, hétfőn volt egy értesítésa hiányzástól eddig.

nov. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:

20.-án már bevitte az igazolást.

Ma 22.-e van. És még mindig tele van a kréta igazolatlannal.

nov. 22. 11:55
 10/35 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nem ért rá a tanár intézni
nov. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!