Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Ballagásra valami személyes...

Ballagásra valami személyes ajándékot szeretnék adni 18 éves fiúnak, mi lenne a legjobb? De nincs ötletem. Pénzt kap, mellé szeretnék valamit, amit talán elrak emlékbe.

Figyelt kérdés
Egyetemre megy tovább, és otthon marad szülőknél.

máj. 22. 18:08
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
A 12.-es ballagás már 3 hete volt...
máj. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Az aztán k*rvára személyes lesz, ha így ismeretlenül valamilyen közhelyes ajándékot kitalálunk...
máj. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Igazán építő jellegű hozzászólások..

1.Külföldön élnek, szóval neki most lesz,

2. gondoltam valami ötletet kapok, ami alapján megpróbálom én megcsinálni, összerakni a személyes ajándékot.

máj. 22. 18:23
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
De legalább leírhatnád, hogy mit szeret az adott egyén. Hobbik, érdeklődési kör, ilyesmik.
máj. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%

#4: nehogy, ez túl evidens...


Sokkal egyszerűbb minket szapulni hogy milyen gonoszak vagyunk.

máj. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Az érdeklődési körének megfelelő (mert ettől lesz személyre szabott!) könyv, társasjáték, belépőjegy, vagy ajándék utalvány.

Lehet akár élményajándék utalvány is, hogy ő maga választhasson a listából, ami tetszik neki: főzőtanfolyamtól az agyaggalamb lövészeten át az ejtőernyős ugrásig van ezek minden.

máj. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi is ilyen élményajándékot adtunk anno. Feldobox, asszem ez bolt a neve.
máj. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Volt
máj. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem még van 1-2 év az én fiam ballagásáig, de most azt gondolom, hogy kap egy egész Európába érvényes, azt hiszem 1-2 hónapos, direkt fiataloknak való vonatjegyet- illetve rögtön kettőt, hogy mehessen majd azzal, akivel szeretne (barát, barátnő).

40 feletti nő vagyok, de már 20 évvel ezelőtt is volt ilyen termék, a tesóm anno végig is járta a skandináv országokat is és Dél-Európát is.

…de ez is csak annak jó ajándék, akit érdekel az utazás, kaland, extrovertáltabb, érett gondolkodású stb.

[link]


…még pályázni is lehetett rá.


Vagy pl az én fiam nagyon boldog lenne, ha találkozhatna egy példaképével- én lehet, hogy ilyesmit próbálnék neki összehozni (egy komolyzenében ismert, elismert zenész, nyilván nem egy Robbie Williamst ígérnék be felelőtlenül)

máj. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Néhány ötlet az ajándékra:


1. Egy személyre szabott fotókönyv, amelyben az elmúlt 18 év legemlékezetesebb pillanatai vannak összegyűjtve.


2. Egy prémium minőségű karóra vagy ékszer, amelyet mindig magán viselhet, és emlékeztetni fogja rád.


3. Egy kedvenc sportcsapatának mezt vagy szurkolói kiegészítőket.


4. Egy okosóra vagy egyfajta technológiai kiegészítő, amely segítheti a mindennapi tevékenységeit.


5. Egy személyre szóló élményajándék, például egy kalandparki belépő vagy egy repülőgép szimulátor élmény.


6. Egy személyre szóló táska vagy hátizsák a mindennapi használatra.


Ez csak néhány ötlet, de fontos, hogy az ajándék személyes legyen és az ő egyéniségét tükrözze. Légy kreatív és figyelmes az ajándékozás során!

máj. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!