Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Mit hallottatok a VIII....

Mit hallottatok a VIII. kerületi Vörösmarty Mihály Gimnáziumról?

Figyelt kérdés

2013. jan. 10. 14:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
2010-ben végeztem ott :) Pontosan mire vagy kíváncsi?
2013. jan. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Arra, hogy milyenek a tanárok, diákok és maga a közösség.
2013. jan. 10. 15:46
 3/19 anonim ***** válasza:
Ne menj oda. Semmiképp!!!
2013. jan. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Tagozattól függ. Én drámatagozatos voltam, ami kicsit megkülönböztette magát a többitől, a többi tagozat sokkal nyitottabb volt, normálisabb volt. A tanárok jók, főleg a természettudományosok, én drámatagozatosként jutottam be orvosira, és ezt nekik köszönhetem :) A humánosok közül már nagyobb a szórás. Összességében jó suli, nincsenek etnikai problémák (hiába van a 8-kerben), tanárverés, nagyobb balhék, viszont sok a dohányos, és bulikon jellemző a kábszer használat (manapság hol nem), de nem erőltetik.
2013. jan. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

ma 15:54

Leírod miért mondod ezt? :) Kíváncsi vagyok, ennyire leromlott volna a színvonal 2 év alatt?

2013. jan. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Amúgy én is Vörösmartys voltam másfél évvel ezelőttig. Most másik suliban vagyok végzős, mert spanyolból meghúztak és kíváncsi voltam milyen híre van a sulinak, mert én utáltam. Majdnem csak rossz emlékeim vannak a VMG-vel kapcsolatban. Az emberek felszínesek, a tanárok nem objektívek.
2013. jan. 10. 16:20
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Az angoltanár arra is egyest adott nekem, ami másnak 4-es lett, az igazgatót nem érdekelte a reklamációm.

Az osztályfőnököm sokszor hazaküldött, hogy ÖLTÖZZEK ÁT, mert pl kilátszott a vállam. Hát istenem...

Amikor meg garbóba mentem, az volt a baja, hogy nagynak tűnik benne a mellem...

2013. jan. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Ki volt ez a barom??


A "nem objektívek" szerintem inkább a humán tanárok, bár engem szerettek, mert drámatagozatos létemre figyeltem órán :) De a természettudományisok velem mindig nagyon objektívek voltak. Emberek inkább a drámatagozaton idióták, de ilyen szerintem mindenhol van...

2013. jan. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
A tanároknak mindig voltak kedvenceik. Az töritanárom egy s.eggfej volt és lek.urvázt@ az egyik osztálytársam, mert szőke volt a haja. Az egyik tanár többször rám szólt, hogy ne vegyek fel cicanadrágot, mert túlságosan kihívó. A pletykálás is nagyon ment a diákok körében, de olyan szinten, hogy voltak olyan dolgok amiknek egy cseppnyi igazságtartalma sem volt. A magyartanárom megbuktatott év végén, úgy hogy az első féléves átlagom 4,2 a második féléves, pedig: 2,1 volt. Aztán pótvizsgán átmentem négyessel, mert több tanár is volt ott, így nem tudott feltűnően szívatni. A romló tendenciával indokolta ezt, mert szerinte csak buliztam és semmit sem tanultam. Amikor a szüleim akkor váltak, a legjobb barátnőm meg meghalt rákban. És ő tudta ezt, mert beszélt anyámmal. Egy másik tanáromnak az volt a gondja velem, hogy túl sokat foglalkozom a külsőmmel, pedig ez egyáltalán nem igaz. Semmit sem tudnak az emberről, de külső alapján megítélik.
2013. jan. 10. 16:37
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
A töritanár véletlen nem K. betűvel kezdődik, középkorú férfi? Az tett mindig szexuális megjegyzéseket a lányokra. (A magyartanárra is van tippem, férfi, és sokat mondja azt, hogy öööm?)
2013. jan. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!