Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Kamaszok, tévedtetek már el...

Kamaszok, tévedtetek már el valamikor az iskolátokban? Vagy kértetek útbaigazítást valakitől az épületben?

Figyelt kérdés
2013. júl. 26. 18:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%

nem xD ez olyan hülyeség miért tévedtem vna el a saját sulimba? ha meg új vagy általában körbevezetnek,h mi hol van


más suliba már kértem útbaigazítást,de az sem volt vészes .. :D


16L

2013. júl. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze, miért ne. Tőlem volt olyan aki megkérdezte, hol van egy terem, semmi baj vele.
2013. júl. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ahham :D ráadásul úgy, hoyg már több hónapja ugyanabban a terembe volt az óránk :D a tanár tiszta hülyének nézett...
2013. júl. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%
Persze, az új sulimban az első napokban fogalmam sem volt, merre van az ebédlő. Hát mit volt mit tenni, megkérdeztem, hol van. Nem harapták le érte a fejem :)
2013. júl. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Igen, én a lány WC - be mentem.
2013. júl. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekünk nem túl nagy, vagy bonyolult alaprajzú a sulink, szóval nagyon nem lehet eltévedni, de egyszer, az első számtekóránkról késtünk kicsit, és emlékszem, hogy beszéltük, hogy meg kellene kérdezni valakit ki ez a tanár, és hol is lesz pontosan az óránk. Végül megtaláltuk enélkül is.
2013. júl. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Most váltok sulit, előre félek az új épülettől, mert nagyon nagy. Majd meglátjuk. :D
2013. júl. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én még nem, de már adtam útbaigazítást! Semmi extra nincs benne, ha valahol először vagy ott, akkor az nem gáz ha nem tudod hogy mi merre van:)
2013. júl. 31. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én még sosem tévedtem el viszont én is adta már útbaigazítást. Csak egyszer az volt a ciki, amikor egy lány megkérdezte (aki már több mint fél éve nálunk volt), hogy van-e a két emeletes épületben 400 valahányas terem.
2013. aug. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
nem tévedtem el, de ha te megint eltévednél vedd elő a telod.xd
2013. aug. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!