Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Mit szoltok petőfi sándor...

Ementapihet kérdése:

Mit szoltok petőfi sándor szakközépiskola kiskunfélegyházan mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Mért nem működik a hivatalos oldal?

2013. aug. 22. 17:04
 1/10 anonim ***** válasza:

Én odajártam.

Szuper iskola. Mire vagy kíváncsi?

2013. aug. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Olyan van hogy Petőfi Sándor!
2013. aug. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szent Benedek Gimnázium...:)

Elméletileg 2014. szeptemberében már nem is fog szakközepes osztály indulni, csak gimnázium.

2013. aug. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
elméletileg ez megváltozott, mert engem felvettek 2014 szeptemberétől........
2014. ápr. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

am

szbi.hu

2014. ápr. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Fogadjunk az első válaszoló egy tanár, vagy csak szimplán hülye. Egy fos rakás, az egész ne jöjjön ide senki!!!! Az iskola egy borzadály. Amióta átvette az egyház még$zarabb. Ígérgetnek össze-vissza de nem csinálnak semmit. Beígérték, hogy a koleszban kicserélik az ablakokat, 4 év alatt a fürdőig és a mosdóig jutottak, télen meg a szobákban g*ci hideg van. Arra jó, hogy eljöttök nyíltnapra, most pl volt ugrálóvár, meg íjászkodás és lógtok egy napot. De ne higgyetek el semmit!!! A gépek nagyon rosszak, a kolesz is, az iskola is elég lepukkant. Én most vagyok technikus szóval tapasztalatból mondom. Ja és $zar a kaja.
2014. okt. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Ja és még ma eszembe jutott néhány dolog. A keddi nyíltnapon lehetett látni hajlítógépet meg kovácsolást és hegesztést is. Elárulom nektek, hogy én a négy év alatt még a közelükbe sem kerültem, egyiket sem csináltam még. Ha netán ide akarsz jönni, akkor a legjobb esetben is csak nyíltnapon fogod ezeket csinálni vagy látni. Ezek kb csak dísznek vannak. 4 évből 3 reszelés, fűrészelés volt, 1 pedig esztergálás ősrégi esztergákon.

Meg ami még tök $zar, hogy kb az iskolába járnak 550-en és van kb 20 csaj.

És még a koleszhoz annyi, hogy télen fél óra alatt elfogy a melegvíz.

2014. okt. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Érdekes, én használtam, minden gépet!A cnc-ket, a hegesztőket, meg mindent. Az esztergák meg régiek, igen. És? Azoknak a technológiája nem sokat változott elviekben.. De ott vannak a cnc esztergák,marók is.. Jó, hogy nem engednek oda azonnal a több milliós géphez, hogy tönkre tedd. A legjobb választás szerintem is, és ezt, úgy mondom, hogy én is oda jártam..És igen, piacképes, jó szakmákat kaptam... És téved, aki azt írta, hogy gimnázium lesz, mert nem, most is gépészeti szakközépiskola.
2015. márc. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én oda szeretnék menni? Ugy kb. Hányas átlagtól vesznek fel?
2015. nov. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Aki jelentkezik azt felveszik, volt osztálytársam aki 2-es átlaggal jött nyolcadikból. Nem valami nívós hely.
2015. dec. 4. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!