Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » A gyerekem elsős évnyitójára...

A gyerekem elsős évnyitójára el kell vinnem a másik 2 gyerekemet is, mert nem tudom kire hagyni őket, ez nem lesz gond?

Figyelt kérdés
2013. aug. 27. 08:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nincs előtte utána szülői értekezlet akkor nem lesz gond. viszont ilyenkor azért sok helyen egy szülőit is hozzá csapnak az eseményhez és 3 gyerek mellett képtelenség, hogy oda tudj figyelni a fontos információkra. Magában az évnyitóban nem fog gondot jelenteni a +2 gyerek.
2013. aug. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hat nálunk kifejezetten kérték, hogy hat év alatti gyerek ne legyen jelen s evnyiton, se szuloin, se semmilyen iskola ünnepélyen. Nagyon zavaró - nem csak a felnőtteknek, D a gyerekeknek us - a síró/hisztizo/rohangálo, vagy simán csak beszélő gyerek egy ünnepségen. Nálunk ki is küldte egy anyukat a 2 év körüli gyerekkel - a kicsi a földön fetrengeni a szavalok elott, miután előtte táncolt ott egy sort.... Anyuka szerint édes volt....
2013. aug. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én a tankönyvekért is az összes gyerekkel mentem- apuka nincs itthon- és a hölgy nem szólt semmit,tehát gondolom nem gond,ha viszem őket. :-)

Amúgy hogy mennyire zavarják a szülőit.. hát,az gyerek függő- az én egyik-még éppen nincs 2- nagyon fogja zavarni :-D de mit csináljak,ha egyedül vagyok Velük??? Akinek nem tetszik,fizessen egy bébicsőszt!!! :-P

2013. aug. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
megkérdeztem kb.fél órás lesz az évnyitó, és igen, vihetem az összes gyerekemet!!!!
2013. aug. 30. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!