Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Ciki-e ha szabadtéri szülinapo...

Ciki-e ha szabadtéri szülinapot szervezünk egy 1. osztályos számára? Ötleteitek vannak? Többi lent.

Figyelt kérdés

Lányom születésnapját szeretném megrendezni szabadtéri helyszínen, de cikinek érzem, mert az osztálytársai (tehetősebbek) eleven park, McDonald’s, és egyéb helyszíneken rendezték. Sajnos nekem nem futja erre, de arra gondoltam, hogy a közvetlenül házunk előtt lévő parkban (Bikás-park) tartanánk. Lenne pl lepényevő verseny, horgászás, a parkban elrejtett tárgyak felkutatása, zsákbamacska stb...

Szeretnék további ötleteket, és véleményt (a helyszínről) kérni, ami egy 1. osztályosoknak élmény lehet még.



2014. máj. 5. 09:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne ciki? Szerintem nagyon élveznék, hogy lehet szabadon rohangálni, nem kell csendben lenni, viselkedni.
2014. máj. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon jó ötlet! Szerintem nem ciki, miért lenne az? Remélhetőleg jó idő lesz, gyerekek élvezni fogják a szabadtéri szülinapi bulit a szabadban programokkal!


Tál vízbe almák szájjal történő kivétele?

zsákbamacskát szeretik a gyerekek, horgászás is jó elrejtett tárgyak felkutatása is ötletes és kivitelezhető.

Zsákba futás - hulahopp - ugráló kötél verseny? Gyerekeknek arcfestés vagy dobálós verseny?


Sok sikert és Boldog szülinapot a kislányodnak!

2014. máj. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Annyi az egyetlen problema vele csak, hogy a meghivottakon kívül idegen gyerekek is odacsapodnak - de ez jol is elsülhet: uj barátságok születhetnek. Ha étellel, itallal is keszulsz, érdemes többet vinni emiatt
2014. máj. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
szerintem sem ciki, sőt sokkal jobb mint egy mekis szülinap... hidd el a gyerekek sokkal jobban fogják élvezni a szabadban való játékot, mint egy mekiben eltöltött mint ahogy az előttem lévő is írta, "viselkedős" bulit... szerintem túl sok feladatot sem kell csinálni nekik, had élvezzék a rohangálást... :) fogócskázhatnak, körjátékozhatnak, nem tudom ismered-e a "király király adj katonát" játékot ? mondjuk attól is függ hány vendéget hívsz... :) hidd el nagyobb élménnyel fognak hazamenni a gyerekek mint a többi helyszínről! lufikat fújjatok fel díszítésnek, azzal is tudnak játszani... :)
2014. máj. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm, örülök, hogy ennyien pozitívak vagytok a helyszínt illetőleg.


Nagyon jó ötleteket kaptam, az almaevés, a térkép készítés a "kincs-nek" szuper.


Még egy nagyon fontos kérdésem lenne, mennyire lehet kellemetlen, ha mondjuk egy kisebb részt elkerítünk? Szülinapos szalaggal (4 fát körbefogva), vagy nagyon bunkósság? A közelben játszótér van, ami mindig dugig.

Ha a google térképére beírjátok Bártfai utca 54 akkor ott esetleg láthatjátok a helyszínt. a játszótértől jobbra ping-pong asztalok, és a mellette lévő placcon gondoltam.

2014. máj. 5. 10:00
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

El keríteni biztosan nem lehet, hiszen az közterület es a "foglalásához" engedély kellene az önkormányzattól.

Max azt tudom elképzelni, hogy lufikkal, vagy kis zászlókkal jelzés, hogy ott a buli, de bizony nem tudsz mit csinalni, ha idegen gyerekek is oda mennek játszani.

2014. máj. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Az elkerítést én is úgy gondoltam, hogy természetesen ilyen jelzéssel, nyilván fog odatévedni pár gyerek, ezzel számoltam is.


Köszönöm

2014. máj. 5. 10:12
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon jo otlet! Szamhaboruzni is lehet,ha nem ismered leirom,hogy jatszak:)
2014. máj. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Utána néztem a számháborúnak, nagyon tetszik ez is! Már van miből válogassak :)
2014. máj. 5. 10:40
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Szerintem sokkal jobb egy ilyen, mint a Meki vagy valami játszóház, épp az a jó abban, ha a gyerek olyan évszakban született, amikor már jó idő van, hogy nem kell bezárni valahová.

Mi is szabadban szerveztük (mondjuk nem közterületen, mert a családban van egy nagyobb kerttel bíró ház), a gyerekek nagyon élvezték – az enyém egyébként is imádja a rohangálást, és a múltkor egy játszóházas szülinapról hamar haza is jöttünk, mert nem értette, mi a jó abban, hogy egy zárt téren egy csaj (animátor) megmondja nekik, mit kell csinálni. :)


Minden program, amit írtál remekül hangzik, a „kincskeresés” szerintem tuti befutó, nálunk minden gyerek imádta, mi úgy csináltuk, hogy együtt kellett keresgélniük, cetlik voltak elrejtve, és azok irányították őket tovább és tovább, és végül egy „kincsesládát” találtak, benne annyi kis ajándékkal, ahányan voltak (mondjuk nem az egész osztályt hívtuk meg, csak akiket a gyerek szeretett volna). Az ajándék apróságok voltak csupán, pl. radírok, lufik, nem is kell ennél több, maga a keresgélés és az ilyen kis dolgok nagy örömmel töltik el őket.

2014. máj. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!