Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Fel lehet jelenteni a tanárt...

Fel lehet jelenteni a tanárt ha trágár módon beszél veled?

Figyelt kérdés
7. osztályos lány vagyok. (elvileg a bizonyítvány és a jegyek alapján példa mutató magatartással) Pénteken a tesi tanár le "b.nk. k.cs.gözött " az egész iskola előtt . Aznap azért kaptam osztályfőnökit mert mondtam neki hogy hagyjon békén mert valószínűleg vele van a baj nem velem . Az osztályfőnök nem hitte el nekem hogy ilyet mondott nekem a tesitanár ..pedig elmeséltem neki azt is hogy minden tesin így szidja az egész osztályt . az osztály is azt mondta hogy ez így van de az ofő azt mondta,hogy azért mondják mert engem akarnak védeni. most mit csináljak/csináljunk a családdal ? Szerintem nem jogosan kaptam az osztályfőnöki figyelmeztetésemet és ez azzal jár hogy 4es lesz a magatartásom , de egész évben végig 5-ös volt..azon kívül a 4.9es átlag mellett hülyén néz ki. segitene valaki?

2014. máj. 17. 10:31
 1/5 anonim ***** válasza:
59%
Én először az igazgatóval beszélnék. Nem hiszem hogy sok értelme van feljelenteni. Mit csinálnának vele?
2014. máj. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg így történt, ahogy leírod, akkor az egész iskola tanúsíthatja, sőt az osztlyfőnököd is hallotta, hisz az egész iskola előtt történt, nem? Nekem emiatt eléggé sántít a történet, de ha valóban igazad van, akkor a szüleid kérjenek fogadóórát először a tesitanártól, ha nem sikerül tisztázni a dolgot, akkor az igazgatótól.


A fejljelentés iciri-picikét túlzás lenne.

2014. máj. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ha le "b.nk. k.cs.gözött " akkor annak oka is van szerintem
2014. máj. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Feljelentés tenni, mert beszólt a tanár?! Am fordulj az igazgatóhoz
2014. máj. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne jelentsd fel, inkább beszélj azzal a tanárral (udvariasan).
2014. máj. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!