Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Lehet hogy hülyeséget kérdezek...

Lehet hogy hülyeséget kérdezek, de diákigazolványt mindneképpen kell csináltatni vagy csak a buszbérlet vásárlást teszi olcsóbbá? Vagy ez a suli miatt kell?

Figyelt kérdés
2014. máj. 31. 20:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
a moziban is csak úgy tudsz diák jegyet venni ha felmutatod...
2014. máj. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

ok, de másért nem kelll mert sem busszal nem járunk se moziba nem szoktunk menni:-9 később persze majd ha nagyobb lesz ok menne a barátaival, de így 6évesen..:-)

köszi a választ

2014. máj. 31. 20:20
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
szerintem kötelezö
2014. máj. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Kötelező, nekünk tavaly az iskolai beíratkozáshoz már vinni kellett a papírt, hogy megigényeltük a diákigazoványt. A vicc az, hogy felmutatni még most sem tudnánk, merthogy azóta sem kaptuk meg. De remélem azért mindenhol elhiszik, hogy tanuló a lányom.
2014. máj. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%
Kotelezo, bar sok értelme nincs, ha nem jar busszal
2014. máj. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Most miért kell kekeckedni? Ha első diákigazolvány, azt 8 éven belül azért jó esetben használni fogja, lesz még arra szükség.
2014. jún. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
nem kekeckedem csak kérdeztem hogy kötelező e mert ha nem akkor még nem csináltatnám meg, ennyi
2014. jún. 1. 21:17
 8/12 anonim válasza:
100%

Nem rosszból írtam a kekeckedést, félre ne értsd. De majd amikor vonattal mennek osztálykirándulni, és csak a te gyerekednek nem lesz diákigazolványa, amikor kellene, akkor neki lesz kellemetlen. És esetenként több hónap is lehet, amíg legyártják, szóval az sem megoldás, hogy amikor kell, majd gyorsan megkéritek.


Elsős a gyerek, kell a diákigazolvány, nem értem, mi ezen ilyen bonyolult. Ne ezen az 1400 Ft-on spóroljunk már.

2014. jún. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
kötelező,viszont fiam sem használja semmire ,iskolai kirándulások különbuszal zajlanak nálunk ,moziba nem járunk ,csak van és kész.uttazáshoz sem kell nekünk.
2014. jún. 3. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 klopusz ***** válasza:

Nem kötelező.

Nagylányomnak van, mert kell a bérletéhez. A kisebbiknek elsős korában csináltattunk, azóta sem tudom, hova kallódott, semmire sem akartuk/kellett használni. Harmadikos fiamnak nem is csináltattam, mert nem láttam értelmét.

2014. jún. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!