Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » 1. osztályba menő kisgyerekete...

1. osztályba menő kisgyereketeknek milyen iskolatáskát vettetek és mennyibe került? Megérte, szeretitek?

Figyelt kérdés
2014. jún. 30. 14:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
A lányom még csak jövőre megy elsőbe,de semmiképp nem vennék neki mesefigurás táskát.Mert az elég sűrűn változik,hogy mi a kedvenc,viszont azért szép csajos táskát kap majd.Mindenképp szempont,hogy merev,és könnyű legyen,és vízálló.Jó lenne,ha az első 3-4 évet kihúznánk vele,ezért olyan 15-20 ezer körüli összeget szánok rá.A barátnőmék Hama táskát vettek a gyerkőcnek majdnem 50.000ft volt,de még nem tudok róla nyilatkozni,hogy vált be,mert szeptembertől kezdi a sulit.
2014. jún. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

2 gyerekem van, egyik elsős volt, a másik másodikos idén. Mindkettőnek használtan vettem Herlitz táskát Vaterán, kb 2-4000 forint között, már nem emlékszem pontosan. Az egyiknek (amelyik eleve kicsit régebbinek tűnt) egy év után letört az egyik csatja, de még azután is sokáig használtuk. Szerencsére az osztály legalább fele használt táskával kezdte a sulit, no meg a gyerekeket ez nem is nagyon izgatta hogy kinek milyen. Ugyanolyan párnázott mindegyik, alapvetően kocsival hozzuk-visszük őket, hét közben csak 1-2 füzetet hoznak haza.


A másodikosok között láttam ilyesmi fazont aminek az alja egy külön egybe műanyag [link] amit újonnan vettek elsőben, másodikra kezdett elengedni alul.


Ami szerintem lényeges szempont hogy legyen az oldalán olyan zseb amibe egy fél literes flakont függőlegesen be tudsz állítani.

2014. jún. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Téglalap alakú,merev hátú Budmil táskát vettünk. Sport autó van rajta, könnyű, szereti használni. Amíg bírja ezzel jár suliba. 9990 ft volt.(fiú)
2014. jún. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én most hirtelen nem emlékszem milyen márkájú, de elég könnyű, merevített, és a háta-pántja tök jól van kialakítva. Pókember van rajta, ezt választotta, és volt hozzá tornazsák is. 25 ezer ft volt. 3 évre tervezem, egyelőre semmi használat nem látszik rajta (most volt elsős).
2014. jún. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Még az jutott eszembe, hogy ha napköziotthonos iskola, akkor ugye nem hordják haza a táskát mindennap, lehet hogy csak hétfőn és pénteken lesz rá szükség. Meg ha a szülők autóval hordják a gyereket oda-vissza, akkor végülis szinte mindegy, hogy milyen a táska, persze akkor is kell, de kevésbé szempont, hogy a gyereknek a hátán kell cipelni, kialakítása kevésbé fontos.
2014. jún. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Közép-kategórias Belmilt vettünk 16 ezer. Tökéletesen bírta az első évet szinte mintha új lenne.
2014. jún. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Mi is Bemilt vettünk, nem hátrány, hogy 2 év teljes körű gari van rá és vízálló.
2014. júl. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Belmilt, bocsi
2014. júl. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Külföldön láttam, hogy iskolás kisgyerekek gurulós táskával mennek suliba. Olyan mint a gurulós bőrönd, csak kisebb. Metróban jól elférnek, nem cipelik, mint a hátizsákot, nagyon aranyosan néztek ki vele. Ha jól emlékszem,hátra is lehet venni, de nem vagyok benne biztos. Én majd ilyent szeretnék a gyerkőcnek.
2014. júl. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
9-es: ezt csak olyan helyen, ahol nincs tele a járda kutyagumival, de ősszel/télen esőben/sárban/hóban sem praktikus, sem ha sok emeletet kell megmászni az épületben.
2014. júl. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!