Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Hogyan működik az átiratás?

Hogyan működik az átiratás?

Figyelt kérdés
Egyik általános iskolából a másikba. Előszőr az újba kell menni és utána a régiből kikérni a papírokat? Ha nem egyezik a tankönyvlista, akkor a hiányzó könyveket hol tudom beszerezni? Kb milyen gyorsan megy az átiratás?

2014. aug. 12. 09:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha most költöztetek oda, akkor felveszik jó eséllyel, de ha iskolát szeretnél váltani, mert a régi nem tetszik, akkor nem biztos hogy átveszik egyáltalán.
2014. aug. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Most költözünk, pár hetünk lesz rá. Nem tudtuk korábban, mert most ajánlották fel az újat. Nagyon ki lesz centizve a sulikezdés. Még alsós a fiam, de nem tudnám visszahordani a régi suliba, mert kisbaba is van.
2014. aug. 12. 10:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk vicces volt mert a régi iskola előbb befogadot kert az ujtol,az új suli meg csak kiado nyilatkozatra akart volna befogadot adni. (Azt mondták nincs rendesen leszabályozva, a régi nem meri kiadni az "utcára",hátha nem jaratod sehova..) Na mindegy végül rendes volt a régi suli-letelefonálták egymással. De elvileg befogadóval próbálkozz előbb az uj suliban. Nekem a tankönyveket utólag megrendelték az uj helyen,azt mondták a régit át se vegyem,úgy egyszerűbb,és pár nap alatt megérkeztek a könyvek
2014. aug. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
régi sulitol kaptunk egy kiadó papirt és azt leadtam az új suliba és kész igaz mi nem lakhely miatt váltotunk sulit hanem fiamnak másik sulit jelöltek ki ,igy a tankönyveket már megrendelték az uj suliban neki .
2014. aug. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Gondolhatod hogy ahova menni szeretnél érdeklödni kell helyi bolond vagy ? Meglátszik
2014. okt. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!