Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Más is megszenvedett az...

Más is megszenvedett az öntapadós könyvborítóval?

Figyelt kérdés
Tanítónéni ezt kérte, olyan mint a tapéta.
2014. szept. 2. 16:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nem. :)

Müllereset vettem, ami tekercsben kapható.

2014. szept. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
57%
Meg ám! Soha többet nem veszek ilyet! Ez az első, amit most első osztályos gyerekkel megtanultam!
2014. szept. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
:-D Én nagyon frusztrált lettem amikor rájöttem, hogy ez nem lesz olyan egyszerű mint ahogy elképzeltem.
2014. szept. 2. 21:28
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is vért izzadtam, de jól sikerült. Büszke is voltam magamra!:)
2014. szept. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az első két könyv bevonása után mikor a technikájára rájön az ember, akkor már nem nehéz. :)
2014. szept. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 zabmester ***** válasza:
Fú, anyáztam magamban rendesen... Oké, a harmadik már szép lett, de az első kettő, az ocsmány.
2014. szept. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Olyat nem fogad el a tanár néni, aminek csak a két szélén van egy ragasztócsik? Az sem annyira könnyü, de talán egy kicsit könnyebb a teljes öntapadóshoz képest.

Amúgy nagyon birom, hogy kötelezik rá a szülőt, hogy ilyet és ilyet. Meg ezek a nejlonok csúcsok. Mindig arra hivatkoznak, hogy megismerje a gyerek az elején a mintát.

Régen csomagolópapirba tettük és aztán erre ilyen bebújtatós, olyan tartós volt, hogy csak na. Rá ugye a cimke amire a név, osztály, könyv, mf neve. Mégis elsősként is megtaláltuk a kellő könyvet, mf-et.

Rá voltunk kényeszerülve, hogy elolvassuk, felismerjük.

Már túlzásba viszik a suliba. Szerintem.

Ja amúgy én idén bebújtatós nejlont vettem, jobb minőségüt db-ja 50ft, úgy gondoltam, hogy idén kibróbálom.

Hát vagy két cm-rel nagyobb mint a könyv, a füzetboritónál ugyanez. Szóval nem értem vele semmit. Régen jó volt rá, mikor még nekem volt gyerekkoromban.

Úgyhogy második körben maradt a ragasztócsikos. Plusz pénzért.

Emezt meg legszivesebben visszavinném a boltba, hogy kenjük a hajukra.

De megtanultam egy életre, hogyha legközelebb ilyen ötletem van, akkor keresek ott valami hasonló méretü könyvet és füzetet és rábróbálom.

Szerintem nem a magyar könyvekre és füzetekre szabvány ez amit árultak. Gondolom én.

2014. szept. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is szenvedtem és szentségeltem eleinte aztán belejöttem. De a régi jobb volt, félévkor olyat veszek (nem kötöttem be mindet)
2014. szept. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én is Müllereset vettem és nagyon egyszerűen, könnyen rá lehetett tenni.


De én sem értem, hogy miért ez az előírás? Hiába tettünk rá egyedi figurás vignettát és írtam rá a nevét, már az első héten másnak a munkafüzetét hozta haza és abba kellett így megcsinálni a házit (más meg az övébe...).

Úgyhogy azonnal vettem csomagolópapírt és bekötöttem abba is. Immár tehát duplán van bekötve. Elmondtam a tanítónéninek, hogy ez van és kész. Így biztosan megismeri majd a sajátját és nem lesz keveredés többet.

2014. szept. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én tegnap az üzenőfüzetet szúrtam el. Ráadásul utána jöttem rá, hogy a beledugós füzetborító is jó rá. Na akkor lettem ám nagyon ideges. Soha többet. Jövőre kitalálok valami mást. Így is iszonyat béna vagyok, de ez...
2014. szept. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!