Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Pécsiek! Kinek van tapasztalat...

Pécsiek! Kinek van tapasztalata a Bánki Donát iskoláról? Elsős lesz a kisfiam, ez a körzetes sulink. Közel van még a Mezőszél esetleg, erről tapasztalata van valakinek? Köszi.

Figyelt kérdés
2015. jan. 26. 09:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez a tömbösítéses dolog, amit pár éve csináltak, nem volt jó, de amúgy közepesen erős szeritnem. A Mezőszéllel csak rossz tapasztalatom van.
2015. jan. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. Igazából a tanítók, tanárok hozzáállása érdekelne elsősorban, azt milyennek látod?

A tömbösítés az iskolaotthonos rendszert jelenti vagy hogy több sulit egy kalap alá vettek (talán Mecsekalja néven)?

2015. jan. 27. 10:48
 3/8 anonim ***** válasza:

A tömbösítést úgy értem, hogy delsőben tömbösítettek pár órát (tehát A héten hétfőn volt 2 biosz, B héten meg hétfőn 2 kémia), ez nekem nem jött be, de már lehet, hogy nem így van.

Igazából aez nagyon tanítófüggő dolog :/ Menj, nézd meg őket magadnak!:)

2015. jan. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Egyáltalán nem ajánlom, hogy oda írasd be a kisfiad! Alsóban még elmegy a tanítás.. Ott még a tanárok is egész kulturáltan állnak hozzá a diákokhoz. A felső viszont szörnyű. A tanárok többsége imádja szívatni a gyerekeket és nem az ő érdekeiket nézik. Az oktatást sem úgy oldják meg ahogy kellene. Ha nekem gyerekem lesz biztos hogy nem a Bánkiba fogom beíratni!

Egy volt bánkis tanuló. :)

2015. jan. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem oda ne.

Mezoszel se a legjobb.

Ha van ra mod,akkor 1-es vagy 2-es gyakorlo,Jókai. Ezek amik kiemelkedoek,viszont a Jokaiba rengeteg a protekcios,penzes gyerek. Ennek ellenere jo iskola.

2015. febr. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
1-es,2-es Gyakorló borzasztó,sznob szülők pszichogyerekei,kék fénybe illő esetek.
2017. ápr. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Féltékeny vagy #6?

Nem mindenki sznob ott sem - sőt.. Ennyi sznob máshol is van.

2017. ápr. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Féltékeny?Nem,nem akarnék sznob lenni.
2017. ápr. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!