Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Az elmúlt pár (1-5) évben...

Az elmúlt pár (1-5) évben akinek a gyereke 6 évesen kezdte az iskolát, mik a tapasztalatai? Megbánta?

Figyelt kérdés
Nem a régmúlt érdekel, mert mi anno sokan mentünk 6 évesen, hanem a jelen, amikor szinte már természetes, hogy 4 évig járnak az oviba a gyerekek. Kevés a 6 éves elsős. hogy állta meg a helyét a nagyobbak között?
2015. márc. 5. 11:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Követem a kérdést. Kisfiam júniusi, kislányom júliusi :( Még ovisak, de úgy látom, hogy a gyerekek többnyire ma is 7 évesen mennek suliba :( Vagy majdnem 8, az se ritka a környezetünkben :(
2015. márc. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Az én lányom 6 év 2 hónaposan kezdte a sulit. Az óvónő nem akarta engedni, mert nem tud szépen embert rajzolni és a DIFER tesztje nem lett jó (nem tetszett a gyereknek a nő, nem is működött együtt).

Én meg akartam vinni. Nem szerettem az egyik óvónőt és értelmetlennek láttam még egy évet ott tölteni.

Nem tudtunk megegyezni, nev.tan. lett belőle.

Javasolták az iskolát, nem értették, hogy miért akarják visszatartani.

Imádja a sulit, szereti a tanárokat, az osztálytársait, azok is őt. Nagyon szép írása van, rajzból dicséretet kapott.

A felmérői 90 % felett vannak. Két szakkörre is jár, jól beilleszkedett.


Úgy érzem, jól döntöttünk.

2015. márc. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ja, most elsős a lányom, ez kimaradt.
2015. márc. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!