Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Be tudom íratni a gyereket az...

Be tudom íratni a gyereket az édesapa bevonása nélkül az iskolába? Több lent!

Figyelt kérdés
Válófélben vagyunk,nem volt még gyerekelhelyezés,és közös a szülői felügyeleti jog is ebből adódóan! Be tudom úgy íratni a gyermeket az iskolába hogy apukának nem szólok,nem értesítem? Mi történik ha úgy íratom be hogy apuka nincs ott és nem is tud róla? Azt tudja az apuka hogy a gyermek év vesztes lesz,de nem az!
2015. jún. 14. 11:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálunk egy szülő elég volt beiratkozásnál.És a másiktól nem kellett meghatalmazás vagy ilyesmi.
2015. jún. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálunk is elég volt egy szülő, de nekünk kellett egy nyilatkozat a szülői felügyeleti jogról, ami nálunk megosztott felügyelet, így kellett mind a kettőnk aláírása, meg ha nem váltatok el akkor kell szerintem mind a ketten kellettek. De az a biztos, ha felhívod a kiválasztott iskolát, elmondod mi a helyzet, és ott felvilágosítást adnak.
2015. jún. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A mi sulinkban ki kellett otthon tölteni egy papírt, hogy közös felügyeletet gyakorlunk és mindkettőnknek alá kellett írni.
2015. jún. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!