Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Vácon melyik általános iskolát...

Vácon melyik általános iskolát ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Lehet hogy jövőre Vácra költözünk és iskolát kell választani a gyerekeknek, akkor már 6.-osok lesznek. Körzetileg a Földváryhoz tartozunk arról vegyesen hallottam jót rosszat. A Petőfiről csak rosszat. A Juhász Gyuláról nem hallottam semmit. Az Árpád Fejedelem suliról szintén jót rosszat hallottam. Illetve van a Radnóti arról sem tudok semmit. Mennyire veszik fel őket a nem körzetesbe?
2015. aug. 11. 18:23
 1/5 A kérdező kommentje:
Illetve régebben volt egy katolikus iskola. Még mindig van? Vagy valamivel keverem?
2015. aug. 11. 18:24
 2/5 anonim ***** válasza:

A katolikus a Karolina. Az jó, de nagyon a vallásra helyeződik a hangsúly. A Juhász ès a Radnóti jó suli. Elèg erősek. A Radnótiban nagyon jó tanárok vannak, jól felszerelt suli. Èn is ès a lányom is oda jártunk, illetve ő jár is.

Èn úgy tudom, simán lehet választani, felveszik a gyerekeket.

A Petőfit nem ajánlom, nagyon a színvonal alatt van, ahogy az Árpád is.

2015. aug. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :))
2015. aug. 11. 19:16
 4/5 anonim ***** válasza:

Az Árpád nem jó? De érdekes, pont úgy tudtam, hogy nagyon erős az Árpád...

A Radnótinak örülök, az van hozzánk a legközelebb, ha majd aktuális lesz, ez nem hátrány :)

2015. aug. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az oktatás okè az Árpádban, de a fegyelem 0, az órákon kívüli foglalkozások 0.
2015. aug. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!