Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Leendő elsősök szülei. Hogy...

Leendő elsősök szülei. Hogy élitek meg hogy mindjárt vége az ovinak?

Figyelt kérdés
Nekem olyan rossz érzés, hogy mar csak pár nap van az ovibol es soha többe nem fog oda járni. A lányom imád oviba jarni, de o nem is érzi at hogy vége, csak engem tolt el szomorúsággal, mintha velem történne mindez. Szinte irigylem azokat a szülőket, akiknek a csoportba még kisebb, 4-5 éves gyerekei vannak, mert ok továbbra is oda járhatnak, nekünk meg szeptembertől jön az iskola. Csak en vagyok ezzel így, vagy más is?
2016. jún. 13. 21:45
 1/4 anonim ***** válasza:
A lányom már iskolába való, úgyhogy nagyon örülök, hogy fölvették egy elég jó suliba,ės bízom benne, hogy jól fogja ott érezni magát. Alig várjuk, hogx megvegyük a hőn áhított iskolatáskát! Szóval én abszolút a jó oldalára koncentrálok, bár a igazsághoz hozzátartozik, hogy nyilas vagyok :) Jó dolognak találom,hogy ezt tudom közvetíteni a kislány felé - mégis épp ma, elavás előtt siratta meg, hogy mostantól másé lesz a jele. Ez is rendjén van.
2016. jún. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%
Kisfiam már nagyon várja a sulit. Szó szerint utálja már az óvodát. Minden reggel úgy megyünk, hogy meddig kell még mennie. pedig még megy 2 hetet. Utána 1 hónap szünet, majd újjabb 3-4 hetet megy, és utána már suliig szabin leszek. Már mindent megvettünk ami szükséges, füzeteit nagy izgalommal választotta ki :-) Nekem nincs rossz érzésem ez miatt...
2016. jún. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az én fiam nem jár már 1 hete, múlthét hétfőn elballagott, azóta nem vittem. Itthon vagyok, augusztusra várjuk a hugit, úgyhogy nem gond. Ő utálta már az ovit, 4 évet járt, mert szeptemberi születésű. Már számolta vissza a napokat, hogy mennyit kell még mennie. Egyébként sem aludt már 2 éve délben, az idei nevelési évben haza is hordtam ebéd után, ha volt valami foglalkozás du., akkor visszavittem, megvártam. Így már nekem is fárasztó volt napi 3-4szer oda-vissza megjárni az ovit.

A sulival még nem igazán foglalkozunk, a legtöbb dolgot már megvettük. Játékosan szokott összeadni-kivonni, próbál olvasni, nyomtatott nagybetűkkel szavakat írogat, de magától (pl. hétvégén azt írta le, hogy TANÍTVÁNY, ISKOLA, lebetűzi magának). Én jobban szeretném, ha élveznénk a nyarat, legyen még igazi felhőtlen nyári szünete.

2016. jún. 14. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én gyerekem utálja és unja az ovit. Az egyik óvónő soha nem fog hiányozni egyikünknek sem. De tudom, hogy a suli ezerszer nehezebb lesz, így optimistán ugyan, de enyhe aggodalommal vegyes érzelmekkel nézek elébe.
2016. jún. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!