Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Galléros, fehér, ünneplős...

Galléros, fehér, ünneplős kislányblúzt nem kapok sehol! Hol vettél?

Figyelt kérdés
Csak galléros lehet.

2016. jún. 29. 08:19
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Megnéztem,csak ilyet találtam,de ebböl sincs a legkisebb méretbôl,gondolom neked 122-es kell,mert azt irtad.A kisebb lányoknál nem találtam,de ha boltban nézed lehet ott több van,mint a honlapon.

2016. jún. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Oh akkor sajnálom,Zara vagy C&A talán?

/aki a h&met irta az vagyok/

2016. jún. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Köszi nagyon drága vagy, tényleg, sajnos ezeket kb két héttel ezelőtt megnéztük az Alléban :(

Talán rossz az időzítés, talán majd augusztusban kéne nézni.

Vagy mert külföldön nem ismeretes a fekete-fehér ünneplőruha, és ezért ezek a hálózatok nem forgalmaznak ilyeneket? Akkor marad a kínai.

2016. jún. 29. 10:24
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Most kell egyébként?Mert ha csak szeptemberre a suliba akkor augusztusban erdemes megnezni./megint az utolso voltam/
2016. jún. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Biztos le leszek pontozva, de én turiban vettem George és Next márkájút, az egyiken még a címke is rajta , de a másik is teljesen újszerű és hófehér volt. Rövid ujjút sokat láttam itt, de hosszú ujjal ritkább.
2016. júl. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Nem, nem lezel pelontozva, legalábbis ami engem illet. Turiban ősszel / nyár végén vetted vagy most?
2016. júl. 4. 12:05
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Az egyiket most vettem vagy két hete. A másikat még tavasz elején.
2016. júl. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Kínaiba vettünk 6 éves kislányomnak galléros, gombos rövid ujjú blúzt. Volt felnőttesebb, felső része csipke, azt felpróbálta, és gyorsan le is vettettem vele. De volt nagyon szép, a gombolás mellett kis vékony sávban csipke, de alatta ott van a fehér blúz, egyáltalán nem felnőttes. Jó anyaga van, hófehér, és szép! Nézz körbe, mert a ruhák többsége úgyis kínai, ha márkás ruhaboltba veszed!
2016. júl. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem most rögtön azonnal kell akkor várj még. A sulikezdéskor minden nagyáruházba szokott kerülni ünneplőruha is.
2016. júl. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!