Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Elsős kisgyereknek minden...

Elsős kisgyereknek minden cuccára, pl rajzfelszerelés rá kell irni a nevét?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy még nem tud olvasni,de mégis valahogy megjelölni nem kell?
2016. aug. 31. 16:33
 1/9 anonim ***** válasza:
írjátok rá mindenre a nevét, esetleg rajzoljátok rá az ovis jelét, hogy ő is tudja, hogy az az övé
2016. aug. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nálunk mindenre rá kellett írni. A ceruzák is, sőt a nyavalyas kis kerek papirpenzekre is....
2016. aug. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem is feltétlenül azért kell megjelölni, hogy ő tudja, hogy melyik az övé, csak ha mondjuk véletlenül leesik, kiesik, elkeveredik, más elteszi véletlenül, akkor tudni lehessen, hogy az övé, mert rajta van a neve.
2016. aug. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen. Vignyetta, alkoholos filc.
2016. aug. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én mindenre rávéstem a monogrammját, ha más nem is fért rá. Jobb a békesség elsőben még. :)
2016. aug. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nálunk kérték hogy mindenre írjuk rá. Mondjuk én a korongokra nem írtam, de amúgy minden másra igen. Sok helyre csak a monogram fért, de megmutattam a fiamnak hogy ez a 3 az ő "betűje". Remélem megjegyzi :)
2016. aug. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Fiam felismeri a nevét, sőt le is tudja írni. De nekünk azt kérték, hogy a neve mellett az ovis jele legyen rajta minden cuccán, sőt minden korongra egyesével rá kellett rajzolni...
2016. aug. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nálunk is kérték, hogy mindenen legyen rajta a nevük és az ovis jelük, ha lehet.

Még maradt matrica az oviból(direkt rendeltem névvel jellel, igaz a cipőkbe védő lappal), amiel a nagyobbakat jelölöm, ami meg kicsi, arra alkoholos filccel írom fel.

2016. szept. 2. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mindenre ráírtuk és tud olvasni, de ha nem tudna, a nevét akkor is felismerné, vagy ha azt sem, akkor ráteszem az ovis jelét. MOndjuk van olyan, amire nem igazán lehet, pl dobókocka, de majdnem mindenre rá lehet tenni.
2016. szept. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!