Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » 13. kerulti Hunyadi Mátyás...

13. kerulti Hunyadi Mátyás Általános iskolárol vélemények?

Figyelt kérdés
Kedves szulok,tudnátok esetleg mondani valamit errol az iskolárol ?
2017. márc. 21. 14:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Az igazgatónő a rokonom, úgyhogy rengeteget mesél. Szerintem kivételes hangulatú iskola, elképesztően sok, és sokféle programmal a gyerekeknek. Nem véletlen, hogy őrült sokan jelentkeznek oda. Most voltak a felvételik, szerintem már lekéstetek.
2017. ápr. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Voltunk felvételizni,beiratkozni.

Fura,mert az igazgató férfi...

2017. ápr. 21. 23:24
 3/4 anonim válasza:

Ô a régi igazgató volt, idéntôl már igazgatónő van. Tudom, mert oda jártam 6évet. Idén megyek át 6 osztályosba.

Hogy azt mondta az igazgatónô, h különleges hangulatú? Ja, tényleg van 1-2 cigiző gyerek. Az meg a másik, h az M, és A osztály rühelli egymást mint a sz*r. Az A-sok az M-seket(én M-es voltam) beképzeltnek gondolják, és lenézik őket, de mi is ugyan ezt gondoljuk. Az igazgatónő meg persze h csak jót mond(hisz ha megjelenik mindenki felveszi az angyali arcát), DE ki is van egész nap az osztályokban,a folyosókon? Nem pedig a légkondicionált bőrfoteles igazgatőszobában, hát a diákok.(köztük én is,6éven át)

Alsóról már nem tudok annyit mondani, mert már elfelejtettem. De az épület, vmi ritka szar(ahol a kicsik vannak,nam a nagyképű lét).Olyan akár egy börtön, csak nagyszünetben lehet kimenni az udvarra. A mosdók mind két épületben ritka sz*tok. Nincs wc papír,elvannak dugulva, büdös van,de kitudja hátha így van ez mindenhol.

A mostani elsősök meg....smink,káromkodás,elvannak szállva maguktól,A-sok között sok a roma.

A művészeti oktatást illetően, ha rajzért megy oda a kislányod/fiad, hát ne menjen. Engem is még annó emiatt íratott oda anyukám, de elég nagy csalódás volt.Alig van. Heti egy v két rajzóra

2017. jún. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Bocsi, előző vagyok, véletlenül rákattintottam az elküldésre.

Heti egy v két rajzóra van(amin szart se tanítanak,meg azokat se, akiknek van tehetsége, egyszerűen visszatartják őket a fejlődésről, mint annó engem.Én sem az iskola tanítása miatt jutottam be fővárosban top 29-be, plusz nyertem v három keruletit.Egyszerűem magamtól, meg amit interneten tanultam, nem drága Csilla nénitől aki bszott eljönni a versenyeimre...de felsőben már ez is más, mert ott a képző tanár tök kedves, és segít megmutatni bármit, amit kérsz,én is ebben az évben hányszor csináltam mást, tábortűz helyett az emberi test izomzatát+csontvázát rajzoltam, mert megkértem rá, h azt mutassa megXD) , +egy másfél órás képző délután.

Tanc. Alsóban kötelező néptánc+balett .(felsőben meg lehet modern táncot is valasztani, plusz ha külön fizetsz, meg van latvanytanc v mi, de ezt nem tudom, mert erre sohasem jártam. mert hát nem kispénzű+a jelmezek sem) amúgy a táncokkal nincs semmi baj.(kivéve ha nem szereti a gyerek, mint anno rnXD)l, de felsőben már az órák is elvezetesebbek.

Én ahogy észre vettem az iskola inkább a zenét nyomtatja. m-nek énekkar 2-6-ik kötelező, aztán meg már csak választható. De frankón vannak versenyek, meg templomi éneklés, meg minden. Szolfézsra is lehet járni asszem 2.tól, és aztán 3.ban már lehet is járni hangszerre.(én 3 évet zongiztam, de aztán abba hagytam, mert nem szerettem.Nem a tanár miatt, csak egyszerűen nem szerettem gyakorolni+ órára járni:P) összességében a zene oktatás egész színvonalas.(csak én nem amiatt mentem oda, hanem rajz miatt, ami még különösen vacak lol)

A menza borzalmas, 3.-tól már nem is voltam befizette. Nem is fejezem ki, inkább csak legyen elég ennyi:hajszál+spórolás az étellel(meg a sóval..)

A tanárokat meg elég vegyes. Vannak szörnyű tanárok, meg egész jó fejek is. Alsóban is, meg felsőben is.

Ami pedig a programokat illeti, hát láttam már olyan iskolát ahol több volt, egymást bíró osztályokkal...

Az épületek szerintem vacakok. Nincs rossz hangulatunkat, inkább csak repedezettek,mosdók(FÚJ mosdók) büdösek, és sokat kell lépcsőzni felsőben a 6kg-s táskában. Alsóban nem kell lépcsőzni, kivéve ha emeleten van az osztály.

A Hunyadi gálát viszont én csípték, az jó volt. Jó volt táncolni, meg a Stefánia is menci hely.



Én nekem most így ennyi jutott eszembe, sajnálom ha túl negatívan tüntették fel, de ez az volt, amit én megtapasztaltam 6 év alatt. Lehet, h nekem azért volt ekkora csalódás az iskola, mert hát a rajz. De kinek hogy jön be. Hátha nektek jobban fog tetszeni... Az elején még nem rossz...

2017. jún. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!