Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Nyíregyházán a Gárdonyi Géza...

Nyíregyházán a Gárdonyi Géza Általános Iskoláról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2017. máj. 12. 10:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Kicsit nyers leszek, de én sokaktól hallottam, hogy oda a nem százas diákok járnak.
2017. máj. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Oda járok, nekem nagyon tetszik, jó a színvonala. Imádok ide járni, nem bántam meg
2017. máj. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hogy érted, első, hogy nem százas diákok?

Mert amit sikerült megtudnom, az az, hogy integrált iskola, azaz járnak ide mozgássérültek, látássérültek, autisták, amivel tulajdonképpen semmi bajom, legalább a gyerekem megtanulja az elfogadást, ami az emberek többségéből hiányzik.


Igazából az érdekelne, hogy vannak-e olyanok, akik terrorizálják a másikat, vagy túl nagymértékű a bandázás, szóval egy átlagos gyerek jól érzi-e magát itt, és hagyják -e a tehetségét kibontakozni.


2. válaszoló! Te hanyadikos vagy? Ki volt elsőben a tanítónénid?

2017. máj. 16. 11:15
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, azért írtam, hogy nyers leszek, mert tényleg vannak olyan diákok ott, amit említettél. Én a Zelkbe jártam anno. Nagyon emberközpontú, barátságos iskola és kéttannyelvű. Szerintem az sokat számít, ha intenzíven van az idegen nyelv fejlesztve. A diáktársaim is kedvesek voltak, nem volt jelentős anyagi különbség a gyerekek között, és bandázás sem. Mindenki barátkozott mindenkivel a korosztályában. Összességében jó alapokat nyújt egy gyereknek.
2017. máj. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

A Zelkbe marha nehéz bekerülni, főleg, ha nem laksz a körzetében. Sok pénz és sok ismeretség kell hozzá, és min. 30 fős osztálylétszám :(


Azért érdekel konkrétan a Gárdonyi, mert mi ide tartozunk körzetileg.

2017. máj. 16. 14:33
 6/6 anonim válasza:
Csak megerősíteni tudom az #1-est
2017. máj. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!