Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Most akkor terhes az osztálytá...

Most akkor terhes az osztálytársam?

Figyelt kérdés
Egy 6. As kislány azt mondja hogy le feküdt a 20 éves barátjával ami szerintem 12 évesen éleg korai a lány cigizik iszok és e cigizik a suliba kB 1 hónapja feküdtek le mivel mondta mert az osztály társam elege r*bi a csaj minden rosszat meg csinál amit csak el lehet képzelni tetkoja is van de nem is jött meg neki akkor ez most azt jelenti hogy terhes mert hát eléggé furcsaa......
2018. máj. 9. 17:59
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
79%
Te is 12 éves vagy? Én 12 évesen tudtam helyesen írni...inkább tanuljatok!
2018. máj. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Valószinü a kérdező saját magáról irta a kérdést, mert ennyire részletesen nem ismerheti az esetet.

Ha nem védekeztek akkor igen, lehetsz terhes. Máskor védekezz.

2018. máj. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Folyamatosan arról beszél hogy hogy csinálták és mondta hogy nem védekeztek
2018. máj. 10. 15:03
 14/24 A kérdező kommentje:
Nem voltam ott csak a csaj el mesélte
2018. máj. 13. 15:25
 15/24 anonim ***** válasza:
87%
Elég buta a csaj. Az is lehet h kamuzik csak így akar felvágni a többiek előtt.
2018. máj. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha a lány 12 éves, a barátja meg 20, és a lány terhes lesz, vagy akár csak kiderül, hogy lefeküdtek, akkor a fiú megy börtönbe nemi erőszakért, akkor is, ha a lány beleegyezésével történt. (A lány életkora miatt). Ezt azért mondd el a barátnődnek, ha majd kibékültök.
2018. máj. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
87%
Azt írtad,hogy összevesztetek. Tök érdekes. Ha èn összeveszek vkivel nem ülök le mellé másnap ecsetelni a hosszan a szexuális szokásaimat... ahj hagyjál már de komolyan!!
2018. máj. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Az osztálynak mondja és hát csak hallom meg szinte ki kiabálja az egész iskola tudjon h egy nagy K*rv@
2018. máj. 14. 15:19
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
És terhes?
2018. máj. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

megmondom őszintén, nagyon sajnállak kérdező! (tök nyilvánvaló, hogy rólad van szó)


12 évesen valami már nagyon félrement a te életedben, ha ennek csak a fele is igaz, amiket itt leírtál... vagy csak a töredéke is... atyaisten... :(( elborzaszt :(( egy 12 éves kislány, egy GYEREK vagy még, nem ilyen életet kéne élned!!

anyukádat, apukádat nagyon komolyan elővenném, hogy ugyan hogyan jutott ilyen életvitelre a 6. osztályos gyerekük!!


nem is tudom, valakihez nem tudnál ott fordulni, védőnő, gyerekorvos, mittudomén, akivel elbeszélgetnél, hogy segítene, tanácsot adna??

ne élj így, ne legyél az iskola k..-ja, ez nem vicces, meg nem menő egyáltalán!! tested, lelked tönkrevágod!!

2018. máj. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!