Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Másnak is ilyen katasztrófa...

Másnak is ilyen katasztrófa volt az évnyitó?

Figyelt kérdés

Szombat délután volt, akkor tudtuk meg átrakták a fiamat másik osztályba. Ott 8 bukott gyerek van, több egyéni fejlesztést igénylők raádásul iskola otthonos az osztály.

Jeleztem a problémát a tanárnőnek azt mondta örüljek, hogy lett hely meg. Nem akarom, hogy ilyen osztályba járjon a fiam. Ő megijedt, nem lehetett a barátaival egész ünnepség alatt az apja kezében volt.

Hétfőn átveheti más iskola vagy erre nincs már esély?


2018. szept. 2. 08:57
 1/10 anonim válasza:
22%

Ez gondolom egy falu általános iskolája lehetett.

Iskolát kell váltani vagy menni az igazgatóhoz, hogy rakja vissza.

2018. szept. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
De miért rakták át?
2018. szept. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%
Apja kezében?!
2018. szept. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

A másik osztályban sokan vannak 34en, fiam az aki a legfiatalabb így átrakták. Volt még egy kislány is de őt az ünnepségről is elvitte az anyja ő sem akarja olyan osztályba járatni a gyerekét.

Fiam megijedt a helyzettől és végig sírta az egészet.

2018. szept. 2. 09:48
 5/10 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem ehhez nincs joguk. Menj be az igazgatóhoz. Szegény gyerekek :(
2018. szept. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%
Persze, ha találsz olyan helyet, ahová felvezik, bármikor átmehet másik iskolába.
2018. szept. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%

De, bármikor joguk van átrakni, ha nincs egyensúlyban az osztálylétszám. Mondjuk más kérdés, higy ezt nem az évnyitón szokás közölni.

Másik iskola akkor vegyi át, ha van hely. Hely pedig akkor van, ha kevés volt a jelentkező, az pedig csak akkor lehet, ha valami nem stimmel az iskolában. Maradjon ott, ahol van, nincs rá garancia, higy egy masik iskola jobb lenne. Lehet, higy tálal majd a kisfiad itt is barátokat.

Amúgy nem ertem, higy lehet bukott gyerek elsőben, alsóban csak ss kizárólag szülői beleegyezéssel buktatnak évismétlésre... Az egyéni fejlesztés semmit nem jelent, az én lányomnak is kellett azg iskola szerint, pedig a világon semmi problémája nem volt. Az iskola otthon pedig csak anyit jelent, higy ahelyett, hogy reggel 8tol délután 1ig nonstop tanulnának, a tanórákat elosztják az egész napra, tehet délután is lesz tanulás, ahogy délelőtt is lesz jatek

2018. szept. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
30%
Hány éves? Általánosban már nem egy jó bemutatkozás, ha egy gyerek az apja kezében bömböl. Beszélj az igazgatóval, hogy mit lehetne tenni.
2018. szept. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
29%
Csak azt tudom erre mondani amit mindig szoktam,szorgalmas,kitartó gyerek mindegy milyen iskolába osztályba jár akkor is megállja a helyét. A lusta kölyök pedig az elit iskolában is az marad ami.
2018. szept. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
86%
Evkozben is siman atveszik. En a kornyek legjobb altalanosaba jartam, megis volt, hogy evkozben jott uj diak pl. Keves volt a gyerek, errol nem tehet az iskola. Igy is 3 osztaly volt minden evfolyamon. Pl ha ev kozben koltoztok, akkor is at kell vegyek. Irasd at mashova, ha semmikeppen nem teszik vissza.
2018. szept. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!