Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mi a menő mostanában a kamaszo...

Mi a menő mostanában a kamaszok körében? Miért/kiért rajonganak? (film, énekes, bármi)

Figyelt kérdés
2019. júl. 24. 16:34
 1/10 anonim válasza:
89%
Énekesből szerintem most Billie Eilish a "menő" bár nekem nem az ízlésem🤔
2019. júl. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
16%

Sorozatból az Eufóirát ismerem ami menő az én tini ismerőseim körében.

Meg a TikTok alkalmazás, Instagram, bár már megy ki a divatból, de a Snapchat is megy még.

Talán egy Bravo magazin többet tud segíteni, én ezeket ismerem :)

2019. júl. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
Stranger things, youtuberek.
2019. júl. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
39%

Zenészeknek nevezettek közül, talán Missh, Nemazalány, Hero, Lil G, ilyenek. Filmek közül nem igazán tudom.. A lányoknál a Két lépés távolság, a fiúknál nem tudom.


Egyébként 16 vagyok, szóval tinédzser. De igazából amit írt már egy másik válaszoló, Instagram, Snapchat, Tik Tok. Illetve még a Youtuberek minden mennyiségben.

2019. júl. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%

Óraadó vagyok, és amikor úgy akartam felvezetni valamit, hogy "képzeljétek el, hogy egyszer csak beállítana ide a suliba egy igazi sztár..." ti kit várnátok?


Hát mindnyájan valami youtube-ost mondtak, igen... én nem is tudtam, hogy ma már ilyeneket néznek a fiatalok tátott szájjal, és ők a menők.


Meg amikor kérdeztem, mik szeretnének lenni, akkor is legtöbben azt mondták, hogy ilyen youtuber.


Kivéve az élsportolókat, mert ők meg a sportolókat említették, hát ezzel már jobban képben voltam :D

2019. júl. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Lovas 13 válasza:
86%
Manapság elég menő a tinédzser lányok körében a kpop (koreai pop) mint például a BTS, vagy a Blackpink
2019. júl. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
66%

Lányok:

Énekesek:BTS, Shawn Mendes, Billie Elish, depis zenék minden mennyiségben,(kivéve akik Lil G -t meg ilyeneket hallgatnak)

Alkalmazások: Instagram, Snapchat, Tik-Tok, meg mostanában a VSCO (ebböl egy külön trend lett, keress rá google-ön VSCO girl)

Film: romantikusak (két lépés távolság) ,horrorok (annabel 3)

Sorozat: stranger things, riveldale, 13 reasons why, the end of the f*cking world,trónokharca pár embernél

Könyvek nem nagyon ,max a tej és méz

Sportok: röplabda, tánc(nem társas és nem nép!) kézilabda néha

Stílus: nyáron alap a P*csagatya, crop top, vans cipő most éppen, kanken táska ,penny board, ezek már lecsengőben.


Fontos!! Az Instagram -ot sokkal több 13-14 éves használja mint a Facebook -ot(én csak erről a korosztályról tudok beszélni)

Ideálok: általában göndör "turi" haj, enyhén pávás kinézet, szandált egy jó pasi soha semmilyen körülmény között nem hord!!

2019. júl. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
Sose értettem ezt a "Mi a menő mostanság?" kérdést. Én nem azért kezdek követni valamit mert menő, hanem azért mert nekem tetszik. Meg ahogy végig nézek a mai menő körökön, azt mondom magamba "Vajon még mennyi ideje van hátra az emberiségnek?". Meg én vennék egy pillantást az egyes rajongótáborok egyedeire. Vicces lenne. Vagy inkább szomorú...
2019. júl. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%

Trónok harca😍😍 Bár ez a kicsit idösebbeknek. (15-16)

És persze a youtuberek, az a platform most nagyon megy.

A színészeknél pedik tökmindegy, csak jól nézzen ki.😂

2019. aug. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Szülőként írom, 10-13 évesek esetében:

Játékok terén még mindig rajongnak a Lego-ért, de esetünkben, mi felnőttek is. :-) Fiam gyűjti még a makettautókat, motorokat és a Marvell hősöket (origináltan), kislányunk a Schleich lovakat kiskora óta. Ami még mindig menő náluk (is) a társasjátékok. Korral egyre komolyabbak, manapság a Cludo-k, A Nevezd meg interaktív játék, a Catan telepesei és a Pandemic játékok a nyerők. Ezeket két nagyobb, fiatal felnőtt csemeténk is kedveli.


Videojátékban Fortnite, és még mindig nyomják a Minecraft-ot is, néha Roblox-t. Persze egyéb játékok is mennek.


Film - Netflix tini filmek és az erősebb idegzetűeknek, mint a mi edzett csemetéinknek a Stranger Things sorozat, ami felnőttként is nagyon klassz. (hozzá kell tennem, én tévés vagyok, belenőttek a filmes világba a csemeték, ők nem rémülnek meg egy filmtől)


Számukra a zenei rajongás még igen változatos, eklektikus az ízlésük. Kislányunk zeneiskolába jár, fuvolázik. Szereti a klasszikusokat is. Akrobatikus rock and roll-ra jár, többszörös bajnok, akárcsak street dance-ből.

Fiúnk művészeti suliba készül, előképzési szakkőrre jár, imád alkotni, neki ez a menő!


Avval egyet kell értsek, nincs olyan, hogy általánosan menő, hiszen mindenkinek mások az ízlése, az igényei. Egyesek beállnak a sorba, mások nem, néhányan pedig fejvesztve menekülnek minden sablonosság elől.


Visszakérdezhetek? Miért tetted fel ezt a kérdést?

2019. aug. 5. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!