Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hová jártok ruhát venni 11...

Hová jártok ruhát venni 11 éves kamasz fiúnak?

Figyelt kérdés
Kaptam a cégnél ruhapénzt, és úgy áll a dolog, hogy nincs szükségem annyi új cuccra, hogy elvásároljam, ezért keresztfiamat szeretném meglepni egy nagyfiús vásárlással. Kérdeztem a nővéremet, hogy mire lenne inkább szüksége, így inkább farmereket, meleg téli felsőket akarok majd nézni. Kaptam tippet, hogy ők hova járnak vásárolni, de úgy gondoltam, hogy talán új helyeket is érdemes lenne megnézni. Szóval bármilyen ötletet szívesen fogadok. A mérete elég nagy 168 cm magas és 63 kg, szóval nem egy baba méret.
2019. okt. 30. 09:18
 1/5 anonim ***** válasza:
9%

Arra figyelj, felnőtt részlegen vásárolj, a gyerek részlegen ott lesz a számlán hogy gyerek ruha, nem fogadják el meló helsen!

H&M, NewYorker, PullandBear. Itt trendi, mai divat szerinti ruhák vannak, az árak sem vészesek, onnét öltözkodnek a gyerekek

2019. okt. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

C&a

Zara

Nike adidas store

Playersroom

Pull&bear

2019. okt. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
94%
Hát szerintem ezekkel a méretekkel nemigen tud gyerekrészlegen vásárolni. Jól megnőtt a kislegény. Én Decathlont is szeretem. A többit leírták előttem.
2019. okt. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Decathlon
2019. okt. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A H&M-ben 170+-os méretek is vannak a gyerekrészlegen, és minden ruhájuk alapból nagyobb, mint ugyanaz a méret egy másik márkából, nekem 178 centis fiamra még a pólók jók (a hosszúnadrágok kicsit rövidek már).
2019. okt. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!