Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hány éves kortól lehet járni...

Hány éves kortól lehet járni egy fiúval? 14 nem túl korai? Ti mikortól jártatok, és meddig mentetek el?

Figyelt kérdés
2010. júl. 25. 18:21
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
58%

én 16 évesen jártam elöször fiúval.és vele is voltam elöször.engem megdöbbent h 12 évesen a szexel foglalkoznak a fiatalok.

28/L

2010. júl. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
57%
Nem korai, de ez meg nem a felnottek szokasos egyuttjarasa. Kezfogas, puszik, csokok, simogatas, de nem tobb. A szex varhat meg 2-3 evet.
2010. júl. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
84%
Én is kb 14 lehettem amikor már volt barátom,4 éves kapcsolat lett,és vele kezdtem a szexuális életet is:-)
2010. júl. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat, nem szexre gondoltam, hanem mondjuk lehet-e csók...kösz még egyszer a válaszokat...egyébként első: engem is felháborít, hogy 15 éves távoli rokonom 3 gyerekes anyuka...
2010. júl. 25. 18:46
 5/22 anonim ***** válasza:
84%
Persze hogyne.
2010. júl. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
74%

Szia!

Én márciusban múltam 14 és áprilisban találkoztam először a párommal, de előtte kb 2 hónapig chateltünk szinte minden nap, de találkozni nem akartam vele. Illetve egyszer találkoztunk de akkor is csak sétálgattunk. Aztán egyre jobban megismertük egymást és végül április közepén össze is jöttünk. Nyáron vele veszítettem el szüzességem. Mi azóta is együtt vagyunk immáron 8. éve és már van egy kisbabánk is akit nagyon imádunk:)))) Nekem ő volt az első és az utolsó is :) Nagyon szeretjük egymást és nem csinálnám másképp ha még egyszer újrakezdhetném se. Pedig akkoriban nagyon sokan mondták nekem, hogy ne kapkodjam el, ráérek még a fiúzással, ki is használhat én meg majd sírhatok utána (idősebb tőlem majdnem 8 évvel), de szerencsére jól sült el a dolog, de lehet hogy nagyon ritka az ilyen és mi vagyunk az egy a millióból. Szerintem nyugodtan lehet már barátod, de ne azért legyen mert másnak is van, csak akkor legyen ha tényleg akarod. A csók az szerintem teljesen rendben van. A szex már más kérdés... Szerintem az a legfontosabb, hogy mind a ketten eléggé legyetek tájékozódva és tájékoztatva a szexuális életről és az evvel járó esetleges problémákról Pl: nem kívánt terhesség. Ha ez ki pipálva akkor jó, ti döntitek el hogy mikor estek túl rajta. De ezt is csak úgy ha tényleg akarod, ha nem vagy benne biztos vagy csak azért akarod mert a barátnőid már nem szüzek akkor inkább ne mert könnyen lehet, hogy rossz tapasztalatod lesz ami kihat majd a későbbi kapcsolataidra. Nincs sehol kőbe vésve hogy mikor kell elveszítened a szüzességed vagy hogy mikor legyen először barátod, a lényeg hogy jól boldog legyél de ugyanakkor felelősségteljes is. Én úgy gondolom aki érett a párkapcsolatra és a szexre az legyen elég érett ahhoz is, hogy ezt biztonságosan folytassa.

2010. júl. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
77%
13 voltam, ő 17. 5 és fél évig voltunk együtt utána.
2010. júl. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat mégegyszer! Szexre egyáltalán nem is gondoltam, amíg férjhez megyek, addig várhat...kösz a válaszokat :)
2010. júl. 25. 20:00
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Járni akárhány évesen lehet. Az hogy szeretitek egymást nem azt jelenti hogy szexelni is fogtok.
2010. júl. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
84%
15 éves és 3 gyermekes család anyuka?? ne haragudj, de ugy született hogy már terhes volt vagy mi?? elég lehetetlennek tűnik amit irsz -.- 16/L
2010. júl. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!