Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A felső tagozatos általános...

A felső tagozatos általános iskolás integráltan tanuló sajátos nevelési igényű gyermekeknek a gyermek szerelem keresése végett szükségük van ugyan a nekik megszervezett gyakori rendezvényekre, vagy gyermek szerelem nélkül megvannak felnőtt korig?

Figyelt kérdés

2020. máj. 12. 23:08
A kérdező szavazást indított:
Szükségük van pont nekik megszervezett rendezvényekre.
Megvannak gyermek szerelem nélkül felnőtt korig.
28 szavazat
1 2
 1/13 Stark2000 válasza:
Igen.
2020. máj. 13. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Tapasztalataim szerint pont a felső tagozatos korban kezdenek a másik nem iránt érezni.
2020. máj. 13. 00:56
 3/13 A kérdező kommentje:
Tapasztalataim szerint abban a korban a szerelmi problémák esetén pedofília alakulhat ki pedig.
2020. máj. 13. 00:59
 4/13 anonim ***** válasza:
Egy felsős gyerek 11-15 éves kiskamasz. Lehet szerelmes, de ez gyerekszerelem, nem igazi (még ha annak is éli meg). Nem gondolnám, hogy szükség van itt bmibe is beavatkozni. Középiskolában már más lehet a helyzet, de a kérdés nem erről szólt, pedig azért a "felsős" és a "felnőtt" között van egy hatalmas űr, főleg némely sni-s tanuló esetén.
2020. máj. 13. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ostoba kérdés!

Nem okvetlen a gyermekszerelem megélése miatt van erre szükségük, hanem általában a társas kapcsolataik miatt. E programok általában osztályközösségben történnek, aki tehát rendszeresen hiányzik ezekről, valamiképpen kirekesztett lesz. Ha ilyen sorsot szánsz a gyerekednek, aki amúgy is hátránnyal indul az életben (SNI), nagyon gonosz szülő vagy.

2020. máj. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem vagyok szülő. Sajátos nevelési igényű tanuló viszont voltam.
2020. máj. 13. 14:05
 7/13 A kérdező kommentje:
Régen érintett voltam ebben. Ezért tanulmányozom annyira ezeket már.
2020. máj. 13. 14:07
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem értem a problémát. Van erre valami szabály, hogy SNI gyerek csak SNI gyerekbe szerelmesedhet bele? Szerintem ugyanúgy szerelmes lehet a saját környezetében is bárkibe, legfeljebb a másik majd jól nem viszonozza. Megsúgom, ez nem SNI gyerekeknél is így van. A felső tagozat pont a nagy álmodozások időszaka. Kevés a "beteljesült" szerelem, az is kimerül egy kézfogásban, esetleg csókban. Ritka, ahol tovább mennek, de az meg pont nem szükséges ebben a korosztályban se SNI-nek, se nem SNI-nek.
2020. máj. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy milyen sni. Pl. egy beszédfogyatékos vagy diszlexiás gyerek ugyanúgy igényli, mint a többiek. Lehet, hogy egy autista nem.
2020. máj. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
De könyörgöm,mit igényel? Hogy beleszerethessen egy másik diszlexiásba? Azt írtad, INTEGRÁLTAN TANUL. Tehát vannak osztálytársai, iskolatársai, lehet onnan "szerelme", bárki, akárki, emiatt pont nem kell külön rendezvény.
2020. máj. 14. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!