Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nem nagyon gáz, ha egy osztály...

Nem nagyon gáz, ha egy osztálytársam anyja féltékenységből rám szállt és próbál kicsinálni?

Figyelt kérdés

A legújabb agymenése, hogy anorexiás vagyok, ezzel hülyíti anyámat, nagyon durván elvetette a súlykot, kiadta, hogy naponta mérjék a súlyomat, be kellene utaltani, ismer orvoskat, megbeszéli...


Nagyon beteg, á nem azért, mert a lánya 150 centi és kövér... Én meg 170 és 55 kg, nem én vagyok az oka, hogy a lányából nem tud manökemet csinálni...


Utáboz, ugyanabba a k{zépsuliba, kollégiumba küldte. Este 11-kor idetelefonálgat hülyeségekkel. Ugyanolyan ruhákat vesz neki...


De jelentget is, mondjuk fogorvosnál voltam, látott a férje, idetelefonálgat, miért nem vagyok iskolában, márxius 15-ei műsor van.


Most az anorexia megy, az éheztetem magam, vetessék le a fogszabályzót, mert attól nem tudok eleget enni, vigyenek kórházba, pszichológushoz, mérjék a súlyom... Ja meg azért vagyok sokat beteg, mert nem akarok iskolába menni, meg lógok...


Senkinek nem akarok ilyen ellenséget és anyaként más 16 éves lányát kicsinálni, vicc....


A szüleim meg vicc... Nem leépízik, hanem ellenem vannak, eszik a hülyeséget a nőnek... Normális szülőkkel elküldik a pitsába, kész, de ők, nem a normálisabb fajtanés enyhén fejeztem ki magam.

Meg nem vagyok sem a nő tulajdona, sem anyáméké... Ja meg szólni sem lehet rá, már sírva könyörgöm néha, hogy hagyjanak már ez bolond. "de neki 3 diplomája van, neked mennyi van, te egy bolond taknyos vagy, ő diplomás felnőtt, hogy merészeled ezt mondani rá"


Egyrészt az en testem, kettő nem vagyok beteg. Meg is mondtam neki, de "de igen, en tudom, a betegnek nincs betegség tudata".


Agyrém... A bolodn szüleim meg eszik a szavát, végrehajtják a nó baromságait... Mert az életemnél ia többet ér, hogy "ők mit mondanak".... Ha lenne kiűt, nem sulis lennék, akkor elhúznék, aztán fogadják örökbe "Gabi" nénit


2020. máj. 14. 21:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát őszinte részvétem, minden szempontból. Nekünk ilyen szomszédunk volt (így elolvasva elmarad a zaklatód mögött). Egy őrült figyelem hiányos volt, feljelentett minket, mert csináltunk valamit a tetőterünkkel, amibe "állítólag" neki is beleszólása volt, mert sorházban laktunk. Ha a testvéreimmel hangosabbak voltunk a kelleténél, akkor felhangosította a zenét, lecseszett minket, ha egy centivel is átléptünk az ő kertrészére és egyszer ránk küldte a fiát amikor szüleink nem voltak otthon, hogy beszéljen el a fejünkkel. Na ott lett elegük a szüleimnek, szóval anyám egy rohadt almacsutkát küldött az undorító pofázmányába, majd elköltöztünk. Egész kicsi voltam még és nem emlékszem mindenre, de az a nő idegbeteg, ez biztos.

Ebben persze az a szerencse, hogy a szüleim normálisan reagáltak.Szerintem iskolában is szólhatsz tanároknak, ha szüleid nem hallgatnak rád. Majd szólj mi lett a fejlemény, érdekel.

2020. máj. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
96%
170 centihez 16 évesen egyáltalán nem kevés az 55 kg. En 171 vagyok és ennyi idősen 48 kg voltam. Most 30 évesen meg 60. De amúgy nem értem miért nem mész bele? Küldjenek csak orvoshoz meg pszichológushoz. A doki majd kiröhögi őket a normális bmi-del a pszichológus meg hátha világot gyűjt az agyukba. Menj bele. Csak nyerhetsz vele, ha neked van igazad.
2020. máj. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
6%
És még annyi, hogy azért abba gondolj bele, hogy nem vészes, de biztos nem normális a 170cm-55kg kombó
2020. máj. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
17%
ja akkor semmi XD
2020. máj. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Ez az, hogy 16 évesen mennyinek kell lenni? Meg egyáltalában mi köze, hány kiló vagyok, nem vagyok a tulajdona.... Hihetetlen, hogy ilyen emberek tönkre tudják tenni valaki életét... Ha a szüleim nem lennénem partnerei, de igen, bármelyik falusi fontosabb, mint én...
2020. máj. 14. 23:05
 6/21 anonim ***** válasza:
31%
A 16 éves korban a "jó" kategória:53-59 írja egy weboldal :)
2020. máj. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
21%
Ne haragudj de nekem sántít kicsit a sztori... De javíts ki, ha rosszul gondolom. Itt csak a másik felet szidod, magadat kiemeled, nyomdafestéket nem tűrő szavakat használsz. Nem lehet, hogy tettél valamit, vagy úgy viselkedtél? Nem zörög a haraszt, a semmiért nem fogják piszkálni a gyerekük o.társát! Ha csináltál volna valamit, azt se tudnák h a világon vagy. Bocs de ez az én meglátásom. Nehezen hiszek annak, aki csak magát fényezi a sztoriban. Mindig hibás valamiért mindkét fél! De ismétlem, javíts ha tévedek!
2020. máj. 15. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
27%
JAV: *ha NEM csináltál volna valamit azt se tudnák h a világon vagy
2020. máj. 15. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
87%
Oké 7-es és ha csinált akkor egy felnőtt nőtől normális, hogy anorexiásnak nevez egy egészséges testalkatú kamaszt? Hogy a szüleihez rohangàl baromságokkal? Mert ha ez a sztori arról szólna, hogy ezeket egy másik osztálytárs csinálja, akkor igazat adnék neked, de nehogy egy felnőtt nő idáig süllyedjen már. Még ha van is problémája. Jogos vagy kevésbé jogos.
2020. máj. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
27%
#9 az a baj ezekkel a sztorikkal, hogy csak a kérdező szemszögét látjuk, nem tudjuk az igazságot mi van felfújva, hozzárakva, elvéve. Csak abból "dolgozunk", amit a kérdező kitálal. Én nem kajáltam be ezt a mesét, szerintem fele se igaz. Egy kamaszgyerek agyszüleménye, mert az ugye nyilvánvaló hogy a semmiért nem piszkálnak senkit. Az pedig látszik a kérdező stílusán, hogy nem a jólnevelt fajtából való. Az, hogy az osztálytársa anyja hogy viselkedik, azt pedig valójában nem tudjuk. De szerintem meglepődnénk, ha őt is meghallgatnánk...
2020. máj. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!