Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Tiniknek gáz a gombos telefon?

Tiniknek gáz a gombos telefon?

Figyelt kérdés

2020. máj. 16. 21:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%

Őszintén?

A mostani világban, tele okostelefonokkal, tabletekkel (stbstb)

Eléggé letudják szólni azokat a tiniket a többiek, akiknek gombos van


Emlékszek még anno 9.ben nekem is gombos volt, volt pár be-be szólogatás

2020. máj. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
44%

Őszintén? Igen, gáz.

Neked se nyomógombos van, ha jól gondolom, ugye? Miért akarsz visszafejlődni? Mi a baj az érinrőképernyővel?

2020. máj. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
67%
Az én sulimban az egyik legjobb barátnőmnek csak anyukája gombos telefonját szabad behoznia.(Félnek, hogy ellopnák az okostelefonját.) Mindig a táskálya alján relytegeti, mert szét cikiznék érte.
2020. máj. 17. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
18%

3mas, 1. vagyok


Tökéletesen megértem őt

(Bár nálam akkor nem anyáé volt)

2020. máj. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
35%
Gáz, igen. Nem kell a legdrágább telefon nyilván, de ne nyomogombos legyen...
2020. máj. 17. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
60%

Az én véleményem szerint egyáltalán nem gáz. Ennek a telefon témának nem kellene társadalmilag elnyomó tényezőnek lennie.


Szíved joga, milyen telefonod, meg úgy anblokk milyen cuccaid vannak.

2020. máj. 17. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
24%

A fiam 8 evig kituno volt a suliban. Majd jott a kozepsuli es 3.4 lett felevkor. Azota csak nyomohombos van neki. Ha evvegere javit akkor visszakapja a telojat.

Bar most az online oktatas miatt nem is hianyzik neki 😂

Amig volt suli nem szoltak be neki emiatt. Az en regi Sony 750i telommal jart be. Konkretan inkabb meno volt a tobbieknek mint szanalmas. Azert nem mindenkinek van egy 15 eves full mukodokepes teloja manapsag 🙂

2020. máj. 17. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
69%
Az én fiamnak 14 éves koráig ilyen volt (2016-ig) , és szó szerint nem érdekelt, hogy ki mit gondol( őt sem), pedig beletartozunk a felső 5 százalékba, nem anyagi okok miatt nem vettük meg neki.
2020. máj. 17. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
23%
Gondolom ciki. Lehet kapni még nyomógombosat? 10 ezerért már lehet kapni okostelefont.
2020. máj. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
82%
Piszkálnák érte az iskolában, és hasznos tud lenni egy okostelefon, mivel másra is lehet használni, nemcsak játékra,üzengetésre, meg zenére. Nem kell a legdrágább legokosabb, egy egyszerűbb, olcsóbb is megteszi. Szerintem jobb egy okostelefon.
2020. máj. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!