Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Alkalmaztok szűrőprogrammot...

Alkalmaztok szűrőprogrammot gyereketek telefonján, számítógépén? Ha igen, milyet? Mennyire tartjátok hatékonynak?

Figyelt kérdés
Kamaszok, kérlek ti is írjatok, ha van szűrőprogram a telefonotokon, számítógépeteken. Kort és nemet is írjatok lszi!

2020. júl. 6. 21:08
A kérdező szavazást indított:
Nincsen szűrőprogram az eszközeimen
Van szűrőprogram, de simán kijátszom
Van szűrőprogram, és hatékony is
50 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Ha csak egy barátja-haverja is van akién nincs már nem sok értelme van. És biztos, hogy akad olyan.
2020. júl. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
89%
Teljesen értelmetlen, ha nagyon akarja, úgyis talál rá módot.
2020. júl. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, még jöhetnek válaszok, ment mindenkinek a zöld!
2020. júl. 6. 21:51
 4/9 anonim ***** válasza:
91%

nincs az öcsém gépén program, anyámék hamar rájöttek, hogy totál felesleges egy olyan 13 éves mellett, aki az informatikai szakközép haladó programozói körébe jár a gyerektáborok helyett...

mondjuk nem nagy kunszt, én nullához közelítő informatikatudással is gyorsan megszabadultam tőle. nála meg már nem própálkoztak.

2020. júl. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
21%

"mondjuk nem nagy kunszt, én nullához közelítő informatikatudással is gyorsan"


Be lehet a routeren is állítani és akkor már nem szabadulsz meg tőle. Persze persze, akkor ott van, hogy más eszközön is eléred.

De egy korlátozás nem lesz attól totál felesleges, hogy csak bizonyos körülmények között működik.

Pl: attól hogy házon kívül cigizhet, van értelme otthon tiltani. Főleg mivel otthon tölti az ideje nagy részét.

2020. júl. 7. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%

Nem tudok róla, hogy lenne, vagy lett volna valaha is. Anyukám nem ért az ilyenekhez.


17l

2020. júl. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
35%

6-os.


Drága lányom!


Mindig is olyan kis naiv voltál :-)


Az anyád

2020. júl. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
86%

7-es.

Haha, nem anyu vagy, látom hogy ő már alszik. :D

2020. júl. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha annyira szeretne "olyan tartalmat fogyasztani" akkor úgy is talál rá módot.


Például Factory reset :)


Ráadásul miért akarnám megóvni ezektől.


Ő jobban tudja hogy mire vágyik.


Szerintem ciki lesz neki egy idő után ha kiderül,hogy még nem is látott ilyen videót.

A társaságban ő lesz a csicska :)

2020. júl. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!