Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Milyen tanszerek kellenek az...

Milyen tanszerek kellenek az álltalános iskola 6. osztályába?

Figyelt kérdés

Lehetőleg írjátok le azt is hogy melyik tantárgyhoz milyen kell! És ha valaki tud valami jó helyet ahol viszonylag "olcsón" be lehet szerezni légyszíves írja le!



Előe is köszöni válaszaitokat: Ági


2010. aug. 7. 18:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%

Füzetek:

matematika - négyzetrácsos

geometria - sima

irodalom - csíkos

nyelvtan - csíkos

történelem - csíkos

természetismeret -sima

informatika- négyzetrácsos

nyelv - csíkos és szótár

ének - hangjegy füzet


Matekra kell még vonalzókészlet, körző.


A Tescoba egy normális, minta nélküli füzetet 30 Ft-ért betudsz szerezni és ha arra veszel egy borítót szerintem olcsóbban megúszod, minthogy 200-300 Ft-ért vegyél egy füzetet, mert Hannah Montana van rajta például.

2010. aug. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!


Sok füzetet szerencsére nem kell venni, mert Anyu sulikezdés után(tavaly) vett 15 darab lovas a/4-es füzetet 20ft/db-ért! Meg vannak 5-6 a/5-ös is:) Egyébként én sem szeretem az ilyen Hannnah Motanas meg Selena Gomezes stb. füzeteket!


Esetleg még azt le tudnád írni hogy rajzra mi kell?

2010. aug. 7. 18:47
 3/11 anonim ***** válasza:
91%

Sajnos nem tudom, hogy a ti iskolátokba mit kérnek. Tanárfüggő, ki milyen tanszereket akar.(Mi például egyáltalán nem festettünk.) A legelső órán elfogják mondani mi kell úgyis, így kilehet szűrni, hogy felesleges dolgokat vásárolj.

Ezek előfordulhatnak:

A4es papírcsomag

A5ös papírcsomag

színesceruza készlet

zsírkréta készlet

rajztábla

tempera

festék és ecset

rajzceruza


Amiket kértek tőletek 5.be, valószínűleg az kell most is (kivéve gyurma, meg hasonlók.)


Sikeres tanévet kívánok neked! :)

2010. aug. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
89%
nekünk nagyon sokminden leett 6.banekünk összesen2 óra vollt a 3 gyerknek bevásárolni de az auchanba nagyon olcsó minden egy füzet 15ft ésráadásulmintá egyébként m9i néha szoktunk venni hannah montánás füzetektde nem visszük tulzásba csak 1 pár darabot nem sokat de az egyik barátnőm lányáékkal mentünk tavj vásárolni az annya nem akart venni naki ilyen hannah montanas füzeteket erre hisztérikus rohamot kapott nagyon durva volt és szégyeltem hogy velünk vannak de tom hogy nem erröl kell irni ezért az auchanba a legolcsobb minden ott még a táska is nagyon olcsó mi ott vettünk egy 20000forintvolt igen tom hogy most arra gondoltok 20000?? ezmegörült de nem ez a táska 40000forint lett volnaugy hogy nagyon megérte szerintem öpersze azárt van 5-6ezerért is nagyn jó táska de most egyenlöre enyit tok írni egybként lehet linket írni ki???
2010. aug. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerintem tanárfüggő, hogy milyen füzetet kell vinni.

Nekünk pl majdnem mindenből 2füzet kellett [bigi, föci, fizika...stb ilyenből csak 1, de ha pesti vagy, akkor gondolom ezek neked még csak jövőre lesznek].

Azt gondolom tudod, hogy tavaly milyen füzetek kellettek [nem tudom, nálatok 6.-ban jön-e új tantárgy. Ha nem, akkor szerintem ugyanaz kell mint 5.-ben].

Aztán új tolltartó, esetleg táska, meg tornafelszerelés.


13/L [tavaly vtam hatodikos]

2010. aug. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Nem vagyok Pesti de még nem lesz fizikai meg ilyenek! Azt hiszem 1 új tantárgy sem lesz!:):):)

2010. aug. 8. 10:59
 7/11 anonim ***** válasza:
90%

ha nem lesz új tantárgyad, akkor ugyanaz kell, mint 5.be. :)

most voltam 6.-os. :)

2010. aug. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
40%
Hát szerintem soha ne vásárolj a tesco-ban mert ki tudja mediig jó...nekem pl.eladtak (mondván:ez jó minőségű)2 db grafit ceruzát és 1 hétig se tartott ki.:/Am. lehet hogy nem a lególcsobb a papír bolt de amit ott veszel az 1 évig biztos kitart.:)
2012. márc. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 beszter0101 válasza:
Szerintem ne 30 Ft-os füzete vegyél,mert az tönkre megy.
2013. aug. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Tornacucc
2017. jún. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!