Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek elengedjem a 13...

Szerintetek elengedjem a 13 éves lányomat vizipipázni a barátaival?

Figyelt kérdés

A lányom ma azzal állt elém, hogy pénteken elmennének néhány osztálytársával és azok barátaival vizipipázni a szomszéd városba. Már ez se annyira tetszik, viszont ott van még az, hogy nem tudnának hazajönni, hanem egy fiúbarátjuknál aludnának.

Először nem akartam elhinni, hogy a többieket elengedték, ezért felhívtam az egyik lány anyját és ő teljesen természetesen mondta, hogy nekem is el kéne engedni. Szilárdan meg voltam győzödve arról az elején, hogy nem megy sehova, de így már elbizonytalanodtam.

A gyerekek 13-15 évesek.



2020. okt. 21. 21:58
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
38%
Biztos, hogy nem engedném el. Tőlem aztán "utáljon", de majd ha felnő,hálás lesz, hogy nem engedtem hülyeségeket csinálni. Fog még olyanokat csinálni, amkt nem engedek, mert olyanok a kamaszok, mint a 2 évesek, hogy feszegetik a határokat. Vizipipázni sem, de fúvásánál aludni sem. Ha ismerem a szülőket az más és meg lehet -beszélni.
2020. okt. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
71%
Nem.
2020. okt. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
43%
Nem engedném.
2020. okt. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
87%

Lehet félre tájékozott vagyok, valaki homályosítson már fel, de vizipipát szokrak drogozásra is használni nem? Persze értem én, hogy nem feltétlen, de na. Ha nem hagyom ott a piám pl egy szórakozóhelyen, ha csak magamnak töltök, ha nem fogadok el "fejfájáscsillapítót" idegentől, akkor miért nem evidens, hogy nem szívok le semmit amit elémtesz egy 15 éves suhanc. Na.


Nem is nagyon értem mire jó a vizipipázás.


Már írtam, hogy nem engedném, de még ez is felmerült bennem. Mondom ezt úgy, hogy én szabadjára voltam engedve, és csak az én normális értékrendemnek volt köszönhető, hogy nem züllöttem el. Anya is megengedett mindent nekünk. Bátyám drogos, iszákos, élvezeteknek élő, emberi roncs lett, egy man child aki az anyja nyakára jár vissza lejmolni, meg meglopni.

Én is szerettem azért eljárni, főleg mert nem volt korlát, de inkább otthon olvastam, vagy a pasimmal voltam.

Ha nem lett volna fiúm akkor tuti elkurvultam volna, már elindultam a lejtőn.

2020. okt. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
89%

"de vizipipát szokrak drogozásra is használni nem?"


Nem lehetetlen, de kb senki nem szokta.


Szerintem te a bonggal kevered össze, ami kimondottan marihuána fogyasztásra használt eszköz.

2020. okt. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
78%

Régen mi vizipipán (is) szívtuk a füvet, de manapság már ízesített dohányt szívnak rajta. Egy 13 éves se dohányt, se füvet ne szívjon, gondolom a cigit se engedik neki. Akkor honnan jön ez a vizipipa ötlet?

Amúgy szerintem full kamu a kérdés.

2020. okt. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
engem apám 12 évesen elkapott cigizni, úgy elverte a talpamat hogy egy ideig nem kértem többet L
2020. okt. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
Igen, mindenképpen.
2021. márc. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!