Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A 12 éves lányom átlátszó...

A 12 éves lányom átlátszó szempilla spirált és egy halvány színű szájfény kért szülinapjára. Szerintetek 12 évesen már szabadna ezeket használnia? egyébként az átlátszó szempilla spirálban nincsenek pigmentek tehát nem színezi meg a szempillát.

Figyelt kérdés

#lány #szájfény #12 éves #Átlátszó szempillaspirál
2020. nov. 6. 04:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%

Valószínűleg nem magától találta ki, hanem a barátnőinek is van. Szerintem annyira nem veszélyes.

Azt azért nem ártana megkérdezni, hogy mindennapos használatra szeretné-e, vagy csak úgy bulizáshoz.

2020. nov. 6. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
73%

Nem hinném, hogy ez különösebben gond lenne, de mondd el neki azt is, hogy bár a szempilla spirál átlátszó, azért naponta arcot/szemet kellene tisztítania.

Ezért egy kisebb micellás víz (plusz vatta korong) arc tisztításra, illetve ennek a lemosásához még kellene.

A micellás víz pedig nemcsak arcra, de szemekre is jó.


https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__smink-es-ki..


Szájfény helyett inkább ajakápolót/ajakírt ajánlanék (ugyanis a szájfény kiszáríthatja a száj bőrét, többet kellene használnia). Ajakír van gyümölcsös, meg akár csokis, vagy cukorka illatú.

Pl. az Aldiban is van, hármas csomagolású, citrom, cseresznye, barack illatban.

2020. nov. 6. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
97%
Miért ne használhatná ezeket? Mondjuk az átlátszó szempillaspirálnak semmi értelme nincsen, nem is látszik, gondolom különösebb ápolásra nem szorul egy 12 éves szempillája, de legalább nagylánynak érezheti magát.
2020. nov. 6. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezek totál rendben vannak egy 12 évesnek. És örülj nagyon a kislányodnak, hogy nem szeretne egyből Kardashian kontúrt, vastag festék réteget, meg a most menő sminktrendeket erőltetni, ami most nagyon divatos és ömlik ezekre a szegény fiatal kislányokra mindenhonnan. :) Tanítsd meg azért a helyes bőrápolásra, mielőtt ténylegesen elkezd sminkelni, nehogy tönkretegye magát. (Lemosni minden este, szájfény helyett pedig lehet kapni ugyanolyan textúrájú ajakápolót).
2020. nov. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
88%
Az én lányom 8 éves. Körmöként dolgozom így sokat van velem és persze nagyon érdekli a dolog. Mindig a dolgaim közt babrált volna. Tavaly karácsonyra vettem neki szappanos vízzel lemosható lakkokat és egy gyerek manikűr készletet. Hatalmas volt a boldogság. Neki is vannak ilyen gyerek pipere játékai. Azzal nem árthatsz, ha veszel neki. Főleg, hogy a legtöbb ilyen nem is látszik meg csak halványan. Azóta is ha jön a vendég mutogatja a képeket, hogy milyen körmöket festett magnának.
2020. nov. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
69%

Azért érdekes, hogy tartalmában szinte ugyanazt írtam, mint az 5-ös válaszoló, de valakik mégis lepontoztak.

Na mindegy.

2020. nov. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen renndben van ennyi. Az átlátszó szempillaspirál kb semennyire nem látszik, a szájfény meg lejön az első ivás után. Szóval ezek kb olyanok mintha semmit nem használna.
2020. nov. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, hát szerintem ezeket megengedem neki mert tényleg ahogy mondjátok alig látszó és elmondása szerint az átlátszó szempillaspirált azért szeretné hogy kicsit "megemellje" a szempilláját mert egyszer kipróbált a szempilla spirált 1 percre és nagyon tetszett neki ahogy kinézetét vele de neki túl erős, volt a fekete szín ezért akar átlátszó és florence by mills szájfény meg azért szeretne mert hatalmas Millie Bobby Brown fan. Még várok további válaszokat is!
2020. nov. 6. 20:57
 9/19 A kérdező kommentje:
És egyébként arcot tisztítani már egy éve tisztít micellás vízzel szóval azt tudja
2020. nov. 6. 20:58
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan megveheted neki
2020. nov. 7. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!