Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 16 éves lányom raccsol, lehet...

16 éves lányom raccsol, lehet nem tud segíteni a logopédus?

Figyelt kérdés
Mindig is gondja volt az r hang kiejtésével, pár hónapja logopédushoz viszem, de nem látom a javulást. Állítólag hátul pörgeti a nyelvét, ami a legnehezebb eset. Mit tehetünk?
2020. dec. 31. 00:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg a logopédust, várható-e eredmény és ha igen, mikorra.
2020. dec. 31. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Logopédus vagyok. Meg lehet próbálni, de nagyon sok munkát és kitartást igényel. Napi gyakorlást ês nem 1-2 hét alatt fog kijavulni. Nem értem, miért nem foglalkoztatok vele rendesen, mikor az óvodában a logopédus valószínű gyakorolt vele, de legalábbis biztos, hogy jelezte nektek? Mostanra már olyan szinten automatizálódott a helytelen ejtés, hogy sok logopédus nem vállal ekkora tanulókat, mert szinte biztos, hogy nem lesz eredmênye? Kilopni hazugsággal meg nem akarja a rendes szakember a zsebetekből a pénzt
2020. dec. 31. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
80%
Rajtam se tudott. Ez ilyen, azt így 40 év felett nem is érdekel igazán.
2020. dec. 31. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Született arisztokrata. Ekként kezelném őnagyságát.
2021. jan. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!