Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csinálnál, ha kiderülne a...

Mit csinálnál, ha kiderülne a 14 éves lányodról hogy egy 38 éves férfivel találkozgat titokban?

Figyelt kérdés
2021. jan. 18. 17:32
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
96%

A vésszvillógó felkattana a fejemben.

Ên beszêlnék vele erről, hogy ez miért egyenlőtlen kapcsolat. Sajnos nekem is "udvarolgattak" 13 éves koromtól apám és attól idősebb korú férfiak, de rzek mind a kis naív hülyét és a könnyen megszerezhető lukat látták bennem. Elmesélném neki a saját tapasztalataim, és elmondanám, hogy az, hogy serdül, és kibontakozik, az sajnos vozzani fogja azokat az embereket is, akik könnyű prédát keresnek, mert egy önálló felnőt nő úgy elhajtaná, az ilyen kéjencet, hogy anyázni sem tudna. Ő meg még csak most kezdi felfedezni ezeket a dolgokat és még mivel nem annyira önálló és tapasztalt, könnyen manipulálható.

2021. jan. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
86%
Rendőrség
2021. jan. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:
25%
3-as!!!! Azzal sz@rt se érsz mert a lány elmúlt 14 ezért a férfi nem büntetendő!
2021. jan. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
58%

Rendőrség(mióta ismeri???)!


Mondjuk a rendőrség csak a második gondolatom, az elsőben kinyírom a férfit az összes létező módon gondolatban:)


Első körben olyan szinten beszélnék a gyerekkel, hogy elmenjen a kedve a találkozásoktól, ha nem menne, akkor hozom viszem suli után egyből és letiltom a wifit. Kiderítem ki a pasi és az ÖSSZES ismrősének szétkürtölöm, hogy egy 14 éves lánnyal találkozgat, akit itt és itt ismert meg, ha intézmény, kiplakátolnám és szólnék a vezetőnek, hogy figyeljenek, mert ez és ez történt nálunk, másokkal is megeshet. Ha netes felület, írnék az üzemeltetőnek(a tiktoknál is tettek lépéseket a pedofilok ellen, persze ehhez nem egy, hanem rengeteg levél kellett).


Ja és megosztanám a pasi fotóját ezzel a felirattal: Ez a férfi egy 14 éves lánnyal találkozgat!. Nincs benne semmi törvénytelen, nem rágalom, nem rosszhír keltése, nyilvános, vagy a gyerekkel megosztott kép, teljesen szabályosan járnék el. Remélem egy idő után gyűlne egy szép adatbázis az ilyen emberekről, úgyis felkapnak a neten mindenfélét..minden nő nézné az oldalt, hogy véletlen se randizzon efebofilokkal, minden anyához és nagymamához eljutna az infó, hogy általánosiskolásra gerjed a férfi, illetve munkahelyeken is néznék a hresek, pláne ha gyerekek is vannak képben.. áh, imádnám:)

2021. jan. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Igazából ez a "lányomnak jól megmosom a fejét" azért nem működik pláne a mai világban, mert ettől ő nem fogja megérteni a helyzetet, lehet legközelebb más, akinék horogra akad. Nálam sem 1 felnőtt korú 40+ próbálkozott. Ha viszont boszorkányüldözéssel eltávolítod az illetőt, akkor lehet a legközelebbinél már nem fog szólni.

És ennek a kapcsolatnak pont az a kvinteszenciája, hogy a kislány felnőttebbnek érezheti magát, mint ami, mert egy "érett férfi" az aki őt nőszámba veszi! És ebbe a korban azért vágytunk már erre, hogy ne csak a jó gyereket lássák bennünk, hanem a bimbozó szépséget... és az ilyen urak ezzel pontosan tisztába vannak, erre építenek. Egy fiatal lánynak semmit nem kell bizonyítania csak szép szavakat mondania, és elalél.

Szóval én azt láttom első körben a leghatékonyabbnak ha nem támadólag lépek fel a kapcsolat ellen, de minden buktatót átbeszélnék vele, ami ilyenkor előfordulhat és hagynám hadd mérlegeljen.

Anno én is kerültem ezeket az embereket, mert engem nem lehetett megvezetni párszem bókkal.

2021. jan. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
19%
De büntetendő, ha felnőtt teszi a 14 évessel
2021. jan. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
25%

A megmosom a fejét mellé le kell vezetnie mennyire undorítóak, sunyik, sérültek, visszataszítóak ezek az emberek, okosan kell csinálni, nem azt mondani, hogy "te még gyerek vagy, az meg egy felnőtt férfi, mit akarna tőled a szexen kívül??". Nekem is volt dolgom sajnos ilyennel, engem hagytak "biztos tapasztalt a férfi" pf, nem is volt az, még szűz volt, de anyám teljesen kihúzta magát a dologból, én biztos nem fogom ezt megtenni, az ilyenek az elhanyagolt gyerekekre és a kívülállóakra jobban hajtanak..


Rengeteg filmet kell erről nézetni, és nagyon sokszor fel kell kerülnie, hogy ez beteg, illetve meg kell tartani a generációs szakadékot, hogy ne érezzék a tinik, hogy egy szinten vannak a felnőttekkel, mert nincsenek. Tessék magázódni, az a férfi egy BÁCSI hozzá képet, ő pedig egy GYEREK a bácsihoz képest.

2021. jan. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
90%
A rendőrség arra kell, hogy megtalálják a hullát villanypóznával a seggében.
2021. jan. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
44%
Láncfűrész és gépfegyver
2021. jan. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
56%

Amúgy ki mondta hogy ez a kérdés meg is történt? :D

Ez egy egyszerű elméleti kérdés. "Mit csinálnál HA..." Tehát nem kamu, mert nem mondta hogy megtörtént egyszerűen csak kérdezett feltételes módban.

Magyarok...

2021. jan. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!