Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért kezdek el minden ok...

Miért kezdek el minden ok nélkül sírni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 16 éves, fiatal kamasz lány vagyok. Sokszor előfordul, hogy indokolatlanul sírok, de semmi kiváltó oka nincsen. Tanulásnál szokott ez lenni. Magániskolás vagyok. Minden rendben megy, a magántanárom leadja a tananyagot, és egyszercsak elkezd idegrángásom lenni, bepánikolok, hirtelen elkezdek nagyon-nagyon félni, rettegni, olyan pánikbetegség szerű tünetek vannak rajtam, és elkezdek sírni, azt veszem észre, hogy folynak a könnyeim. A magántanárom sem érti, hogy mi lehet a bajom. És ezek a tünetek csak tanulásnál vannak, egyébként meg, ha nem tanulok akkor nem szokott előfordulni. Teljesen normális az életem, nincs olyan dolog, ami ezeket kiválthatná. Azt kell még rólam tudni, hogy az átlagnál kevesebb az intelligenciaszintem, 130 iq, és a megfelelő, kiemelkedő pedig 180 iq szokott lenni, és én az alatti vagyok. Emellett beilleszkedési problémáim vannak, és kiközösítenek. Szerintetek ezek lehetnek kiváltó okok? Valaki már tapasztalt ilyet? A válaszokat előre is köszönöm!

2021. jan. 20. 02:56
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
2021. jan. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó! A magas IQ nem azt jelenti, hogy az illető mindent tud!!!
2021. jan. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Valami egyéb gwz lehet vele, higy bezárva tartják az anyjáék...
2021. jan. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

A 125os iq egy eleg jo, nyilvan nem mindegy milyen tetszet csinaltal, de mint tudjuk az IQ az amit az IQ teszt mer, nem feltetlenul van koze az intelligenciahoz. Kamaszodsz, hormonok, tizenevesen en is szetbogtem magam egy csomoszor mikor le kellett ulni tanulni, en is magansulis voltam, rengeteg volt az anyag, es a sport meg kulonorak mellett alig jutott barmire is idom ami valaoszinu feszultseghez vezetett, amire ratettek a hormonok es neha en is random elsirtam magam a semmin. Van ez igy.


Egyebkent nem ertem hogy az iq hogy jon a kerdesbe, valki elmagyarazna mert eleg zavaros. 180as iq szintet meg nem lattam, a mensa is csak 135ig mer, ( legalabbis ha felette vagy csak egy papirt kapsz hogy 135 felett onnantol mar nem nezik mennyivel) , tenyleg erdekel hogy itthon Magyarorszagon hol van olyan suli ahol olyan jo gyerekek vannak hogy 180 vagy afeletti az IQjuk.

2021. jan. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Én már azt sem értem, hogy ha magániskolás és magántanár oktatja, akkor ki közösíti ki???


A 180as IQ valami totális félreértés lehet...

2021. jan. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Az átlagos IQ szint 90-120 közötti.

Alacsony IQ 70-90 között van.

Értelmi fogyaték 70 alatt.


130as IQ az magas.


De nem 180 az átlag. Hanem valahol 110-120 körül.

2021. jan. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Az átlagos IQ 100.


[link]



Tehát 130.as IQ-val a kérdező magasan átlag feletti.



180-at nem is mérnek - nemtom, honnan vette!

2021. jan. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!