Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Egy 13 éves gyerek normális,...

Maricrus kérdése:

Egy 13 éves gyerek normális, hogy még mindig az anyjával alszik?

Figyelt kérdés
Milyen befolyással van ez a gyerek fejlődésére? Köszönöm!
2021. jan. 30. 09:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

#10-es hát ezt letudtad:)

A horkolást nem egyszerü eltüntetni, söt legtöbbesetben nem is megy el.

A fiú meg magától el fog menni a saját ágyába, legkésöbb amikor jönn az elsö barátnöje

2021. febr. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Andi80018 ***** válasza:
27%

Hát ez beteges inkább, pláne, hogy ennyi idős fiúnál már tombolnak ám a hormonok. Nekem, mint anyának ez eszembe se jutna, sőt, a férjem meg se engedné, szóval ez nálunk elő sem fordulhatna.

A fiú aludjon egyedül, a horkolást meg kell oldani, vagy olyan megoldást kell keresni, hogy a gyereket ne hozzuk már kellemetlen helyzetbe. Most szegény fiú mit tehet arról, hogy az apja horkol.

2021. febr. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
79%
Egy 13 éves fiúnak már bőven vannak szexuális fantáziái, álmai, reggeli merevedése. Szerintem abnormális, ha reggel a hálóruhás anyja testmelegében ébred. Igen, hatással lehet a fejlődésére. Jobb esetben elkezd szégyenkezni, visszafogja magát, megáll a pszichoszexuális fejlődése, megpróbál "gyerek maradni". Rosszabb esetben nem áll meg, hanem rossz irányba fordul, családon belüli fantáziákkal, amiket meg később fog szégyenleni, és ez a későbbi párkapcsolataira is hathat.
2021. febr. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
31%
Teljesen normális... Ismertem pár gyereket akik 14-15 éves korukig külön ágyba aludni is féltek aztán 14-15 éves koruktól még úgy 18-20 éves koruk utánig villannyal aludtak (természetesen egy szobában az anyukájukkal) a gyerekek ilyenek. Teljesen normális ha félnek olyan dolgoktól amitől semmi értelme.
2021. febr. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
attól is függhet milyen a viszony köztük.Ha a fiu már éretebb fejben is és érdeklik a lányok máshogy éljeti meg.van akit 13 évesen még csak a videojátekok érdekelnek.És attól is függhet, hogy az adott anyuka mennyire vonzó,mennyi a korkülönbség! Egy fiú ebben a korban nem a családi kapcsolatra fokuszál,hanem vizualis ingerek hatnak rá.Ami szép az akaratlanul is beeindithatja a fantáziáját.Nyilvan ez átmeneti időszak.A nők szerintem eltúlozzak,hogy igy beteges meg úgy..Kinövi..Azt se gondolnám,hogy bármely fiúnak megrázkodtatás ha szexualis izgalmat érez.
2021. márc. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!