Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit szólnatok ha a kamasz...

Mit szólnatok ha a kamasz gyereketeknek lenne egy durvabb fétise,pl. pelenka fétise?

Figyelt kérdés
És zsebpénzéből rendelne ilyen dolgokat és ezeket rendszeresen hasznalná is.
2021. jan. 30. 13:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
32%
Az mi?
2021. jan. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
72%
Szegyellnem. Nem ugyanugy allnek hozza, de nem tagadnam ki. Még ha szado-mazózni szeretne, meleg lenne, vagy ilyesmi, azt mondom oke, de amikor pelenkat hord mindenhol es arra elvez hogy maga ala carik hugyozik, az nekem nem oke.
2021. jan. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
69%
Elítélném...sajnálom.A multkor lattam youtubeon egy ilyen videót,a gyomrom felfordult tőle.En elfogado vagyok,a melegekkel sincs bajom,de az ilyen abberacióktól hányok.
2021. jan. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
81%
nem akarnék tudni róla, nem tartozik rám, ahogy az enyém se rá. az ő szexuális élete csakis rá tartozik, illetve arra akivel megosztja.
2021. jan. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
37%
Elgondolkodnék, hogy hol és hogyan érhette a felügyeletem alatt olyan trauma, hogy fétise alakuljon ki.
2021. jan. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
75%
Ő dolga. Semmi közöm hozzá
2021. jan. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
87%
Nekem eleve az furcsa, hogy erre hogy tudna rájönni a szülő? Értelmes gyerek ezt titokban tartja, vagy legalább próbálja. Lány létemre nekem is van egy undorítónak vélt fétisem, (nem pelenka) de el se tudnám képzelni, hogy ezt megosszam a szüleimmel. Legyen ez mindenkinek a saját dolga.
2021. jan. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
92%
Valószínűleg őtőle tudnám meg, mert nem turkálok a cuccai közt. Eléggé megdöbbennék, és nem tudnám hova tenni. Megkérdezném, miért mondta el nekem, mit vár tőlem.
2021. jan. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
91%
Én is azon döbbennék meg leginkább, hogy megtudtam. Értelmes ember nem teregeti ki a fétiseit mindenki elé, maximum a partnerét avatja be. Elég gáz, hogy nem tudja ezt a négy fal között tartani.
2021. jan. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg ez semmivel sem másabb, mint ha bármilyen más szexszel kapcsolatos kérdéssel fordul egy kamasz a szüleihez - már amennyiben így derült ki. Ha tőlem ilyesmiben kérne tanácsot a fiam, azt gondolnám, hogy abszolút megbízik bennem és számít neki a véleményem, jobban, mint a tinédzser haverjaié. Más kérdés, hogy nem biztos, hogy tudnék válaszolni a kérdéseire, az is valószínű, hogy bennem is eléggé visszatetszést keltene a dolog, de útba tudnám igazítani, hogy ha erről beszélni akar, akkor hová érdemes fordulnia, hogy korrekt válaszokat kapjon.
2021. jan. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!