Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csináljak? Most lesokkoltam.

Mit csináljak? Most lesokkoltam.

Figyelt kérdés
Álltalában délután 4-ig dolgozok, de tegnap már 2-kor hazaértem. Belépek a lányom szobájába és nem hittem a szememnek. A 13 éves lányom orálisan kényesztette a barátját! Kiderült hogy már 4 hónapja együtt vannak és hogy már lefeküdtek. Mindig is jó kapcsolatot ápoltam a lányommal, mindig mindent elmondott nekem. Akkor ezt miért titkolhatta el? A fiú az egyik osztálytársa, ő is 13 éves. 42L
2021. márc. 4. 15:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%
Beszélgess vele, sokat.
2021. márc. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
92%
beszélgess vele. rá is kerdezhetsz, hogy miért nem említett róla semmit.
2021. márc. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
64%
Mit kéne csinálnod? Semmit. Addig ameddig nem váltogatja folyamatosan a "barátait", addig nincs ezzel gond. 13 éves korunkban engem is lecumizott anno az első barátnőm. 11 évig együtt voltunk.
2021. márc. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
87%

42L????? L mint lány???? 42 évesen azért már csak nő vagy, nem?


-Beszélgetés főleg a fogamzásgátlásról.

2021. márc. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
82%
Kopogj. 🙂
2021. márc. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
63%
Valószínűleg nehezen beszél erről a témáról, szégyenlős. Ha jó kapcsolatot ápoltok, én azt javaslom, hogy beszélgessetek erről is, hogy ilyen téren is bízhat benned. De semmiképp se túl nyomulós, veszengős, kínos hangulatban, az csak rontana a helyzeten. Nekem az a szubjektív véleményem, hogy ez 13 évesen kissé korai, én el sem tudtam volna képzelni, hogy fiúzzak. Meg nem is tudom, elképzelek egy 13 évest, és egyszerűen egy kislányt látok magam előtt. Igaz én kb 10 éve voltam ennyi idős, biztos változik a világ. Valószínűleg tiltással sokra nem mész. Inkább a megfelelő fogamzásgátlást beszéld át vele kösd a lelkére, hogy védekezni fognak. És hogy vigyázzon magára, testileg és lelkileg is.
2021. márc. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
84%

A szexel nincs baj, amíg nem késznyerből csinálják (hogy pl csak a fiú akarná, de a lányod nem), amíg tudják, hogy mit csinálnak (ez alatt értem azt is, hogy nem próbálják meg milyen popsiból punciba...), és tudnak védekezni (szóval húznak gumit).


A szex lényege, hogy mindkettőnek jó legyen. Ha ez teljesül, nincs probléma.


Ráadásul a leírtak alapján nem csak szexelnek, hanem kapcsolatban is vannak. 13 évesen 4 hónap elég hosszú idő.

2021. márc. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
92%
jaja, ennyi idősen az már hosszútávú kapcsolat :D
2021. márc. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
79%
Ezzel semmi gond nincs. Te sem tudsz belekötni, legál korban vannak. A védekezésről beszélgessetek aztán ennyi.
2021. márc. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
82%
42 éves lány? Olyan kamu kérdés, mint a szél. Juhú, hétfőtől online oktatás! Jöhetnek a gyerekek kamu kérdései zsákszámra 😀
2021. márc. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!