Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Normális ha a fiam rajong a...

Normális ha a fiam rajong a sorozatgyilkosok ért?

Figyelt kérdés

Rengeteget olvas és beszél sorozatgyilkosokról és mintha bálványozzná öket.


szerintetek?



2021. márc. 13. 18:14
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Pszichopatákat elég nehéz észrevenni, mert remekül megjátsszák magukat. A fiad, attól még, hogy ilyeneket olvas/néz, nem lesz az. Vagy milyen vonásokra gondolsz? Alapvetően a pszichopátiának (rendes nevén antiszociális személyiségzavarnak) egy fontos tézise van: "nem szeret, nem szorong, nem tanul".
2021. márc. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak megfogta a téma hátborzongatósága. Engem is érdekelt régebben, voltunk anno a Murder kiállításon is, akkoriban csomót utánaolvastam ezeknek az embereknek. Netflixen is van egy sorozat gyilkosokról, a börtönben mondják el az ő verziójukat, aztán tényeket tudunk meg, nagyon érdekes pszichológiai szempontból is, hogy vajon mi hol siklott félre.
2021. márc. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Nem mutat empátiát soha.

Olyan mintha nem érezne szeretetet

Ezeket vészem észre otthon de ha elmegyünk másokhoz mintha kicserélnék rá se ismerek boldog kedves nem olyan mint otthon.

2021. márc. 13. 20:13
 14/19 anonim ***** válasza:
93%

Hát őszintén, a fiad kamaszodik. Ennyi idősen bármelyik kamaszra rá lehetne mondani, hogy pszichopata, amilyen hülyén viselkednek néha... :)

Empátiahiánytól se lesz pszichopata, van, akinek egyszerűen kevesebb van. Autistáknak pl. mentalizációjuk nincs, tehát empátia se nagyon müxik náluk, mégse lesznek pszichopaták. Szerintem ne aggódj ilyeneken. Ha a fiad pszichopata lenne, már rég kisállatokat gyilkolt volna. Csak kamasz, most van a csúcsán, és érdeklik a dark dolgok, nyugiiii

2021. márc. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Középsuliban kezdett el érddkelni a haláltáborok témája. Rengeteg könyvet elolvastam. A mai napig nagyon szeretem az igaz bűnügyi dokumentumfilmeket is és sokat olvastam sorozatgyilkosokról is (egyiket sem bálványoztam) és ilyen boncorvosos dokumentumfilmet is sokat néztem. Azt hiszem Dr. G. volt a címe. Tök normális felnőtt nő lettem akinek családja van és egy csirkét sem lennék képes megölni.
2021. márc. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
78%
Hát figyelj az hogy nem érez empátiát a fiad sajnos nem egyedi dolog. Csak be kéne ülni egy napra egy középiskolába é meglátnád milyen lélektelen, felszínes fiatalok vannak manapság. Ők már facebookon, médiaszennyeken szocializálódtak. Teljesen más világ.
2021. márc. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Az ugye megvan, hogy a pszichopaták nagyon is simulékony, jól szitulált emberek, akik kívülről a légynek nem tudnak artani?


Nem az a pszichopata, aki macskát kínoz, orvosi értelemben, la.

2021. márc. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Engem is érdekelnek a sorozatgyilkosok, félreértés ne essék, nem bálványozom őket, de a többségük pszichológiai profilja nagyon érdekes és rengeteget is olvasok a témában. Arról nem is beszélve, hogy krimiken és bűnügyi dokumentumfilmeken nőttem fel.

Múltkor például az iskolai erőszakról olvastam egy konkrét könyvet, egyébként pedig javarészt angolul szoktam kutakodni. Anyunak szoktam mindig mesélni izgalmas eseteket, forgatja is a szemeit, de már hozzászokott az évek alatt. Érdekel a kriminológia, na :D

Nem akarok senkit sem kinyírni, max.gondolatban, de azt szerintem mindenki. Viszont igenis érdekes tud lenni a testbeszéd, viselkedéselemzés, a pszichés zavarok és társai. Írom ezt 20 éves egyetemista lányként.

2021. márc. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Egyetértek. Attól hogy érdekli még nem lesz az.
2021. ápr. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!