Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy lehetne ezt megoldani?

Hogy lehetne ezt megoldani?

Figyelt kérdés
lesz egy koncert amire sajnos csak 16éven felüliek mehetnek be.mi barátnőmmel csak 14évesek vagyunk de nagyon szeretnénk elmenni.ha kérünk 2személyit valakitől és ha azzal próbálunk bemenni akkor beengednek vagy lebukunk?más városból mennénk a koncertre és elég drága lenne ha azt nézzük hogy lehet be se engednek.szerintetek ilyen helyen nagyon szigorúan nézik a személyit?:/
2010. aug. 20. 14:36
 1/6 riita. válasza:
100%

Attól függ.Van ahol elég egy kis plusz pénz a jegyesnek és már bent is vagytok (ez gyakoribb),viszont vannak még olyan helyek ahol szigorúan nézik.

Olyanra is van példa,hogy else kérik a személyit vagy elkérik és éppen megfogják és adják is vissza.


Mennyi a jegy?És milyen koncert,ha szabad tudnom.


Szerintem ha a jegy is sok (ahogy írtátok),ne kockázztassatok,szerintem 2 év múlva is lesz ilyen koncert és nem véletlen 16 év a korhatár,de én már a mai világban semmin nem lepödök meg :)

2010. aug. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
david guetta koncert lesz :) 5500ft a legolcsóbb amugy 8ezer plusz a vonatjegy nekünk.hát nem tudom nekem nagy álmom lenne ha elmehetnék most *-*
2010. aug. 20. 14:52
 3/6 anonim válasza:
100%
hát én is szívesen elmennék mert imádom:) keressetek olyan ismerőst aki hasonlít legalább egy kicsit rátok.
2010. aug. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 riita. válasza:

Hát.

Mi még régen olyat csináltunk,hogy elmentünk egy fotoshoz aki nagyon klasszul kinyomtatott nekünk 2 fényképet rólunk (olyan méretben,mint az igazolvány kép) és (vékony papíra így nem látszott,hogy ragasztott) az igazolványképre rá ragasztottuk a mi képünket,senkinek sem tűnt fel.


Jobbat már nem tudok.

Hát ha nem sajnáljátok majd azt a 8ezret ha nem engednek be akkor nincs gond.Csak ha lebuktok,nehogy nagyobb gond legyen belőle.Ti tudjátok!!

2010. aug. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Háát David koncertre én is elmennék, nagyon szívesen ;)

De amúgy a személyit, azt 14 évesen kapja meg az ember nem?

Mert az egyik ismerősünknek most lett..És ha van személyi akkor beengednek szerintem. De ahogy az elöttem lévőek írták, egy kis plusz jatt, és beengednek ;) :P 13/L

2010. aug. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

most nem értem mit keresne ott egy 14 éves...

másik meg ilyen patkányra mint ez a getta ennyi pénzt kib@szni... egész egyszerűen szánalmas

2010. aug. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!