Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Maximum hány éves...

Szülők! Maximum hány éves fiúval engednétek járni a 14 éves lányotokat?

Figyelt kérdés
Elméleti kérdés.
2021. máj. 3. 22:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Középiskola végéig bezárólag.
2021. máj. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%
Sose értettem ezeket a kérdéseket. Ha nem engeded meg neki, akkor nem fognak járni? Ha azt mondod neki, hogy szakítsanak, akkor szakítani fognak, csak mert te azt mondtad?
2021. máj. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
20%
60
2021. máj. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%

17-18 peldaul. Nem igazan ertek egyet a kettessel, hogy “miert, majd ha megtiltod nem talalkoznak?”.

Kivancsi vagyok, ha a 14 eves lanykajat egy 30 eves pasi fogdosna, akkor is azt mondaná e, hogy jajj hagyjuk őket, hát szerelmesek. <3

14 évesen még igenis én felelek a gyerekemert. Ha nem engedem sehova, akkor nem engedem, ha nincs telefon, akkor nincs telefon. De persze nem akkora nagy probléma, ha eleve normalis ertekrend szerint neveled a gyerekedet. Ergo nem ugy, hogy 14 evesen egy 20 éves k*vanak nezzen ki, talpig sminkben, miniszoknyaban, akinek a kikapcsolodas az, hogy osszeulnek inni valahol minden hetvegen.

2021. máj. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Tepfal ***** válasza:
85%
18 éves kor felett szólalna meg a vészcsengő. De akárhány éves is legyen a partnere, mindenképpen szeretném megismerni és személyesen elbeszélgetni vele/kettőjükkel közösen. A lányommal remélem olyan lesz a kapcsolatom, hogy tudunk a veszélyekről beszélgetni.
2021. máj. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%

Szülőként nem mondhatom meg egy tizenévesnek, hogy kivel járjon.

Ha megtiltom, akkor is találkozni fognak, de a titkolózás miatt könnyebben kerül a lányom bajba és velem is megromlik a kapcsolata.

Ugyanakkor bízok benne, hogy 14 év alatt sikerült annyi értéket átadnom neki, hogy ha nem is elsőre, de hosszú távon jó döntéseket hoz. Illetve, hogy van olyan a kapcsolatunk, hogy ha tényleg bajba kerül vagy nem tud dönteni, akkor ezt elmondja nekem.

2021. máj. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
73%

18 a max. Afelett nekem már nem tinédzser, lassan megy továbbtanulni, dolgozni.


Viszont volt egy osztálytársam anno 2005-ben amikor ő 15 volt, 35 éves faszija volt. Látod az ő anyjának ez nem volt baj, pedig kedves nő volt nagyon.

2021. máj. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
79%
18 maximum. De jobban örülnék ha 14-15 éves lenne
2021. máj. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
83%

Max. 17-18. De a vele egy korosztály jobb lenne.

Kicsit érzékenyen érint a téma mert a terhespatológián dolgozom és látom, hogy mostanában elég sok 18 év alatti kismama van és jóval idősebb férfitól várandósak. A legfiatalabb kismamánk 14 éves volt 42 éves férfitól várt babát. Hát kicsit felhúztam magam ezen, hogy ilyenkor hol volt anyuka és nem a kisebbséghez tartoztak.

Még csak 9 éves de én ott megfogadtam, hogy nagyon vigyázok rá.

2021. máj. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
23%
Sehány
2021. máj. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!