Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Rossz apa lennék, amiért nem...

Rossz apa lennék, amiért nem tudom elfogadni, hogy a 14 éves nevelt lányom 19 éves fickóval jár?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem szimpatikus az ürge.

Tipikus cigis, nagyképű, "ki vagyok mi vagyok" veri magát mindenre gyerek. Meg azért ennyi idősen...hát nem is tudom...


2021. máj. 8. 21:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Termeszetesen nem vagy rossz apa. Minden lanyos apukaban van egy egeszseges feltes, ha a lanyanak baratja lesz, foleg igy, hogy gyerekkent gyakorlatilag egy felnottel van egyutt. Nyilvan ennyi idosen meg masok az ertekrendek, a 19 eves fiu valoszinuleg szexelni is akar majd. Teljesen megertem az aggodasod. Az meg a masik, hogy maga a fiu sem szimpatikus. Persze lehet, hogy csak az elso benyomas volt rossz, es egyebkent jo ember.
2021. máj. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
24%
Nem vagy rossz apa, de el kell fogadnod, hogy màr nem kisgyerek , ès èrett egy pàrkapcsolatra. Az màr màs kerdes, hogy egy 19 èves felnőtt mit keres egy 14 èves kamasz mellett.
2021. máj. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
59%

Mondjuk a 14 éves gyereket nem kellene elengedni a 19 éves kanos pasihoz.

Ha elmegy rendőrt hívni, és vissza hozatni.

2021. máj. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
38%
Ne aggódj, már rég megdugta a lányodat.
2021. máj. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
69%
Nem vagy rossz apa, de ugyis elmegy vele ha tiltanad is. Ha normalisan allsz hozza, legalabb a szakitas utan ott lehetsz neki h a valladon kisirja magat. Amugy sosem az ilyenekhez mennek hozza.
2021. máj. 9. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

4. Nem tudom, hogy hogy lehet ilyet írni. Ismerem a lányomat, sose menne bele.

Köszönöm a hozzászólásod.

2021. máj. 9. 08:41
 7/11 anonim ***** válasza:
65%
Dehogy vagy rossz apa! Csak tudod minél jobban ellenzed, annál izgalmasabb, érdekesebb lesz ez a kapcsolat. Nagyon valószínű, hogy nem ez a fickó lesz a lányod férje. Azt viszont a lányodnak kell eldönteni, mikor kit mennyire enged közel magához. Beszélgess a lányoddal, amennyit csak lehet. De valószínűleg pont annyira fog rátok hallgatni, amennyire ti hallgattatok a szüleitekre a feleségeddel. ;)
2021. máj. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Pedig ideje felébredned. Igaza van az utolsó válaszolónak, ha így állsz hozzá, továbbra is kint a holdfényben fogja majd dugni egy bokorban.

Egy ilyen srác nem fog várni a lányodra, rég megdugta már, akárhogy fáj. Hidd el, majdnem ez a korosztály vagyok, ismerem a 19 éves srácokat, főleg az ilyen belevalóakat...

2021. máj. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Jajj igen, ismered a lányod. :) Nekem is vannak olyan dolgaim (es az összes kamasznak), amit nem néznének ki belőlem a szüleim, egy ártatlan angyalka voltam előttük mindig.
2021. máj. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Érthető, hogy zavar, úgy írom, hogy 19/F vagyok. Nem vágom, hogy mit tudnak 19 évesen enni a 14 évesekben. Jó lehet, hogy Tiktokon meg Instán sok az ilyen hú de érett 14 éves, de pl. emlékszem milyenek voltak ált. suliban a lányok és akárhányszor elmentem egy ált. suli mellett 17-19 évesen nem az jutott eszembe róluk, hogy hú de megdugnám őket. Remélem ha lesz lányom ő nem lesz ilyen hülye(Már bocsánat, hogy ezt mondom...), de ha fiam, akkor ő se fogja kihasználni a fiatal lányokat. Amit talán tehetsz, az az, hogy próbálsz ilyen-olyan programokat szervezni a lányoddal, hogy kevesebbet tudjon találkozni a sráccal, illetve hogy szépen lassan megpróbálod rávezetni a srác hibáira, de ne úgy, hogy a srácot "bántod", hanem csak úgy általánosságban, előbb-utóbb észreveszi a srác hibáit és elkezd gondolkozni(Remélhetőleg). De könnyen lehet, hogy ezekre nem is lesz szükség, mert akár ma-holnap is szakíthatnak, az ilyen kapcsolatok nagyon rövid életűek szoktak lenni.
2021. máj. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!