Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Milyen közösségi munkát...

Krosszarcu kérdése:

Milyen közösségi munkát talált, találhat a középiskolás gyerek?

Figyelt kérdés
Nálunk még semmilyent és nagyon lusta is. Úgyhogy majd nekem kell noszogatni mert ez kötelező.

2021. júl. 24. 15:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
35%
Amit a suli kínál
2021. júl. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%

Kötelező??

Az érettségis kötelező közösségi munkára gondolsz?

2021. júl. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

En anno 4 ev gimi alatt ugy oldottam meg, hogy jelentkeztem sulis rendezvenyekre segitonek (versenyek, konferenciak, jotekonysagi vacsorak, stb) biztos vagyok benne,hogy nalatok is van ilyen lehetoseg.

Igy osszesen 4 ev alatt 5 alkalommal voltam 10 orat, ez egyaltalan nem volt veszes.

Egyebkent pl menhelyre is lehet menni, ez volt meg nalunk nepszeru, tobben is az egyik kozeli menhelyen tudtak le az osztalybol.

2021. júl. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Lányom oviban volt. Mi kerestük meg az ovit, hogy lehet-e, aztán irány már ők intézték a papírokat az iskolával.
2021. júl. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hogy Érettségi azt nem tudtam, az egészről semmit sem tudtam mert nekem ilyen nem volt 1989-ben. Viszont egy ilyen emailt most küldött az Ofő a második osztályos gyereknek. A gyerek úgy tudja az 50 órát a 11 évfolyamig kell letudnia...és igen kötelező.
2021. júl. 24. 17:09
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, kotelezo 50 ora, 2012-ben kezdtem el a gimit, es valahogy akkor vezettek be, vagy ra 1 evre, ilyesmi, tehat mar eleg regota van. Mondjuk nalunk ugy volt, hogy 12. osztalyig meg lehetett csinalni, marcius volt a hatarido.
2021. júl. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig lehet a végzős évre hagyni akár, bár nem ajánlott.
2021. júl. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Fiamat még nem érintette. Nagyobbik lányomnak egy volt gimis osztálytársnőm tudott munkát ajánlani egy kisebb múzeumban, adminisztratív jellegű meló volt, adatbázisba kellett felvinni a tárgyakat.

Kisebbik lányom pont most végezte ki az 50 órát, másfél hét alatt letudta. Nemrég kezdtem egy polgármesteri hivatalban dolgozni, és megkérdeztem, hogy szoktak-e esetleg lenni közösségis diákok. Már másnap jelezték, hogy jöhet a gyerek, minden papírt ő intézett el magának a suliban is meg a hivatalban is.

2021. júl. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem alsós a kisfiam, és rendszeresen volt náluk gimis lány. Szerintem ez egy viszonylag egyszerű, kényelmes munka. Keress egy általános iskolát, hogy fogadnák-e. Segített nekik délután leckét írni, vigyázni a gyerekekre.
2021. júl. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Thanx!
2021. júl. 28. 12:05
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!