Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamasz/kiskamasz gyermeked...

Kamasz/kiskamasz gyermeked szívesen játszik kisebb testvérével?

Figyelt kérdés
Vagy jellemzően állandóan elküldi és lerázza?
2021. aug. 8. 07:38
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
egyáltalán nem játszik vele, sőt menekül előle, nagyon ki se jön a szobából ha a kicsi is ébren van. Vagy pedig állandóan el akar menni mamához, barátokhoz, biciklizni stb csak ne kelljen a kicsivel lennie.
2021. aug. 8. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
8-10-13 évesek. A nagy nem játszik a kicsivel, de inkabb azért, mert semmi közös érdeklődési körük nincsen. A középső mindkettejükkel szuperül elvan.
2021. aug. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
A kicsi 19 hónapos. A nagyok 14-10-7. A legnagyobb egyedül lány,a többi fiú. De mindenki elvan mindenkivel. A nagylanyom imádja a kicsit, hozzá viszi otthon. Van nála alszik. Persze van olyan nap amikor senkinek semmi sem jó, és olyankor mindegyik elkuldi a másikat melegebb éghajlatra.
2021. aug. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
Magától nem jut eszébe , hogy játszon vele. De ha mégis játszanak, akkor jól el vannak. Szeretik egymást, csak más korosztály. A kicsi nagyon odavan a nagyért, sok mindenben próbálja utánozni. Arra azért figyelünk, hogy ne nyúzza mindig és szótfogadjon neki is.
2021. aug. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
65%
Miért is kéne a nagynak játszani a kicsivel? Gondolom nem ő akart testvért, a pesztrálást oldják meg a szülők, az ő kötelességük ne a nagyot kínozzák a testvérrel.
2021. aug. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%

Most azért mert játszik vele még foglalkozik vele miért baj?


Most küldjem el a kicsitöl hogy nem játszhat vele, vagy ne foglalkozzon vele mikor ő akarja... Persze ez az igazi felfogás... Utána jó hogy le fogja sz@rni a kicsit... Senki

nem erőltette rá hogy vele legyen. Simán szereti. Ennyi... De 15 éves fiú unokateso is simán el van a kicsikkel. És rá se eroszakolja senki...

#3 voltam

2021. aug. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
6os az más ha a nagy is vele akar lenni. de az esetek 90%ában a szülő kényszeríti a nagyot hogy foglalkozzon a kisebb gyerekkel. Én erre írtam. Én ismerek olyat aki annyira utálja a testvérét hogy inkább felkötné magát csak ne kelljen a közelében lennie. Persze itt a szülők hisztiznek amiért nem figyel rá míg ők elmennek ide-oda vagy háztartási munkákat végeznek.
2021. aug. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
négy év van közöttem és öcsém között, 11-12 éves volt, amikor életünkben először együtt játszottunk, és nem egymás mellett vagy egymással mert valami hlye családtag addig hisztizett hogy muszáj volt kisautósat játszanom... a kulcs a két gyermek egymásra találáshoz amúgy a minecraft volt, aztán hosszú évekre meg is maradt egyetlen közös pontnak. amúgy valamikor amikor a gimit kezdte kezdtünk összecsiszolódni, felnőtt mellém lassan.
2021. aug. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
53%
Nekem is sokkal fiatalabb testvéreket szültek a nyakamra, és non-stop vigyáznom kellett rájuk. Már akkor is, és a mai napig utálom a testvéreimet.
2021. aug. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Saját tapasztalat: 28-27-19-16 éves tesók.

A legidősebb nem kedvelt senkit sem.

A 2. legidősebb öcsémmel játszott

Én nyúztam mindkét nagytesómat egy darabig, majd feladtam, aztán jött öcsém és vele már elvoltam.

Öcsém nagyon jól elvan velem és a bátyjával is.

2021. aug. 9. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!